[NL20-NL50] TT nl25

• czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Full Tilt - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BB: $12.10
      UTG: $29.93
      MP: $49.85
      CO: $37.15
      BTN: $23.28 38/13/1/25 8h vp/pf/af/afq
      Hero (SB): $25.12

Hero posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: ($0.35) Hero has T:spade: T:heart:

fold, fold, fold, BTN raises to $0.85, Hero raises to $2.85, fold, BTN calls $2.00

Flop: ($5.95, 2 players) K:spade: 5:club: 2:spade:
      Hero checks, BTN bets $2.75, Hero calls $2.75

Mam tu sd value nie chce zamieniać ręki w blef plus nic gorszego nie sprawdzi nci lepszego nie wyrzucam więc chyba ch/c jes ttu najlepszy??

I jeszcze jak to grać na rega jeśli zagram też ch/c to muszę to balansować np z AK i grac czasami ch/r.

Turn: ($11.45, 2 players) 7:spade:
      Hero checks, BTN checks

River: ($11.45, 2 players) 2:diamond:
      Hero checks, BTN bets $5.00, fold

?? Wydaje mi sie że wszystkie blefy betowąły by T i on tu ma Kx/JJ/QQ
  • 3 odpowiedzi
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Zdecydowanie cbetuj flopa. Ulatwiasz sobie w ten sposob tego handa. Nie zamieniasz w ten sposob swojego handa w blef, bo na pewno dostaniesz calle od gorszych pp/5x/2x, , A3, A4. Poza tym bedziesz wygrywal pota za kazdym razem gdy koles spasuje, a w koncu o to chodzi w pokerze.

Jezeli checkniesz tego flopa to dajesz gosciowi opcje brania free cardow (czyli w pewnym sensie oddajesz mu czesc pota) i nie bedziesz wiedzial ile betow callnac, bo nie masz pojecia kiedy koles vbetuje a kiedy blefuje.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Napisane przez ZZZet
      Zdecydowanie cbetuj flopa. Ulatwiasz sobie w ten sposob tego handa. Nie zamieniasz w ten sposob swojego handa w blef, bo na pewno dostaniesz calle od gorszych pp/5x/2x, , A3, A4. Poza tym bedziesz wygrywal pota za kazdym razem gdy koles spasuje, a w koncu o to chodzi w pokerze.

Jezeli checkniesz tego flopa to dajesz gosciowi opcje brania free cardow (czyli w pewnym sensie oddajesz mu czesc pota) i nie bedziesz wiedzial ile betow callnac, bo nie masz pojecia kiedy koles vbetuje a kiedy blefuje.
      To jeszcze bo mam tu chyba mały leak kiedy i na kogo z jaką ręką opłaca się tego flopa checkować ??
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Bez specjalnej historii ja nie checkuje tego flopa z niczym.

Generalnie na Kxx po 3betowaniu pf mozesz cbetowac na kazdego, chyba, ze nie masz nic i koles sprawia Ci duze problemy post flop. Na takiej teksturze ludzie nie beda za bardzo playbackowali, dostaniesz sporo foldow i bedziesz czesto wygrywal pota.

Checkowanie takiego flopa ze srednim handem jakim jest TT w tym spocie to proszenie sie o klopoty.