[NL100+] Nl 100 Aa

• wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      Button: seat 1
      Players in round: 5
      Seat 2: Damniel01 ($233.20)
      Seat 6: HERO ($101.50)
      Seat 8: iSoEvil ($100)
      Seat 10: nlsh1979 ($191.55)
      Seat 1: 1wing ($112.15)
      Damniel01 posts small blind ($0.50)
      Hero posts big blind ($1)
      ---
      Dealing pocket cards
      Dealing to Hero: [A :diamond: , A :club:]
      MP3 folds, CO folds, BU raises $3, Hero rasies $9, BU calss 6$

--- Dealing flop [Q :diamond: , K :spade: , J :diamond:]
      Hero checks, BU bets 14$, Hero calls 14$

--- Dealing turn [7 :spade:]
      Hero checks, BU bets 30$, Hero ??

21/20 fold na 3bet - 50 AFq F- 67 AFq T - 28 100 hand

3betuje bo mam reke na F dla mnie nie zaciekawie bo karty jakie on moze miec to PP w tym TT,JJ,QQ AK,AQ,AJ,AT,KQs,KJs QJs. Ja mam BD flusha nie chce budowac narazie puli gram ch/c z pomyslem ze jesli spadnie :diamond: to easy c T jednak on nie spada do tego spada blank a ja grajac ch spodziewam sie ze tylko dobre rece to betuja a gorsze zagraja ch behind. Gosc gra Hero ?? glupio c 30bb z mysla ze jesli nie spadnie T to trzeba zrzucic z drugiej strony moze fold jest zbyt weak??
  • 2 odpowiedzi
    • lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      oop 3b wiecej
      post flop wszysko zależy od tendencji niektorzy pierdolną bet tylko na flopie i sie poddają, niektorzy walą 3 streety jak ty c/c i to jest fajne bo ty nie masz zbalansowanej rangi c/c bo pewnie cbetujesz tutaj sety/AK mocne drawy wiec jak grasz c/c to repujesz medium hands jak AQ/ JT moze cos jak 98
      Wiec ja się skłaniam do betu bo widzisz rece w jego zakresie ktore daja ci value na raise sie składasz bo nigdy tak nie gra z AK szczegolnie jak nie ma drawa z A easy game.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      3bet do 11$ preflop. OOP staraj sie 3betowac 3.5x open raise przeciwnika.

Cbet flop, board jest super drawy i nie wiem za bardzo dalczego checkujesz. Gosc bedzie 4betowal preflop JJ, QQ, KK, AK. Na takie handy jak KQ, KJ, QJ masz decent eq. Przeciwnik moze miec Kx, pair+sd (QTs, KTs, JTs etc.) , .

100bb deep po prostu cbetuj i stakuj sie na takim flopie.

As played zatrapowales go, wiec check/shove turn.