[NL2-NL16] Jt Nl4

• Qbaloz
      Qbaloz
      Brąz
      na forum od: 21.05.2010 Posty: 1 582
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      SB:
      $4.10
      BB:
      $5.62
      UTG1:
      $4.59
      UTG2:
      $8.90
      MP1:
      $4.00
      MP2:
      $4.00
      MP3:
      $10.02
      CO:
      $6.11
      BU (Hero):
      $4.52

Preflop: Hero is BU with T, J.
      UTG1 folds, UTG2 calls $0.04, 2 folds, MP3 calls $0.04, CO folds, Hero calls $0.04, SB folds, BB checks.

Flop: ($0.18) 9, Q, 4 (4 players)
      BB checks, UTG2 checks, MP3 checks, Hero checks.

Turn: ($0.18) K (4 players)
      BB checks, UTG2 bets $0.04, MP3 calls $0.04, Hero raises to $0.16, BB folds, UTG2 calls $0.12, MP3 calls $0.12.

River: ($0.66) 7 (3 players)
      UTG2 checks, MP3 checks, Hero bets $0.47, UTG2 calls $0.47, MP3 folds.

Final Pot: $1.6.

A taki call ofsuit connectora ma prawo bytu? Generalnie nie lubię podbijać rąk typu JT jeśli mam dwa limpy przed sobą, bo jeśli dojdzie do flopa, to taka ręka nie jest zazwyczaj zbyt silna. Chyba, że mam złe wspomnienia, ale wydaje mi się, że zbyt rzadko trafiam strita, dwie pary, o fullu już nie mówiąc, żeby opłacało się to podbijać. Mogę w takim razie zrobić call? Zaznaczam, że w tym przypadku gram z przewagą pozycji.

@edit
      Przekroczyłeś dzisiaj maksymalną ilość nowych tematów na forum z przykładowymi rozdaniami. Weź udział w dyskusjach o rozdaniach innych użytkowników!
      Użyj przycisku Wstecz w przeszukiwarce lub kliknij tutaj!
      :(
      Jutro ciąg dalszy;P
  • 1 odpowiedź
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Zdecydowanie za dużo rąk chcesz rozgrywać. Jeśli nie czujesz się pewnie z JTo podbijając, to możesz jeszcze spasować :P - zapominasz często o tym przycisku. Niemniej jednak przy 2 limpach będąc na CO/BU taki call jest dopuszczalny, ponieważ drawujesz z pozycją. Na flopie słusznie grasz check behind. Na turnie masz nutsa i jest to raise, który jednak powinien być zdecydowanie wyższy, bo musisz budować sobie pulę, czyli generalnie powinien raise'ować za 0,22 $. Na riverze dobry value bet.

Pozdrawiam.