[NL2-NL16] Qq Nl10

• Dzielu
      Dzielu
      Brąz
      na forum od: 20.10.2009 Posty: 28
      Everest No-Limit Hold'em, $0.10 BB (10 handed) - Everest Converter Tool from FlopTurnRiver.com

MP3 ($2.95)
      CO ($7.45)
      Button ($9.85)
      SB ($9.90)
      BB ($3.50)
      Hero (UTG) ($10)
      UTG+1 ($16.39)
      UTG+2 ($10)
      MP1 ($13)
      MP2 ($5.05)

Preflop: Hero is UTG with Q, Q
      Hero bets $0.40, 3 folds, MP2 calls $0.40, 5 folds

Flop: ($0.95) 2, 9, 9 (2 players)
      Hero bets $0.55, MP2 calls $0.55

Turn: ($2.05) 5 (2 players)
      Hero checks, MP2 bets $0.50, Hero calls $0.50

River: ($3.05) 3 (2 players)
      Hero checks, MP2 bets $3.05, Hero calls $3.05

Total pot: $9.15 | Rake: $0.60

Results below:
      Hero had Q, Q (two pair, Queens and nines).
      MP2 had A, 4 (straight, five high).
      Outcome: MP2 won $8.55

Witam, preflop zagrywam standard 4bb. Na flopie odpalam cbet i po dłuższym namyśle dostaję call. Na turnie za bardzo nie wiedziałem jak to rozegrać więc dałem c/c. River wydawało mi się, że nic nie zmienia bo nie callował by preflop z jakimiś niskimi connectorami, a flush się nie uzupełnił. Znowu chciałem c/c, a tu nagle dostaję overbet allin. Myślałem, że chce mnie wyrzucić z puli, a jeżeli wcześniej uważałem, że moje damy są z przodu to river raczej nic nie zmienił. Nie wiem czy nie przekombinowałem tego rozdania:)
  • 2 odpowiedzi
    • piotrj
      piotrj
      Brąz
      na forum od: 31.03.2008 Posty: 1 171
      Masz jakieś staty na przeciwnika?

Tak czy inaczej ja bym tu grał pewnie bet/fold przez wszystkie strity - na takim boardzie bije Cię jedynie KK/AA, od którychi byś dostał 3bet preflop, 22/55/9x.

As played po checku na R dla mnie nigdy nie jest tu call. Z czym on tak zabetuje? Z air? Jakimś TT/JJ? Raczej będzie wolał dojść tanio do SD.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Siema!

Sie z wami zupelnie nie zgodze :) ( nie do konca ). Hero zle interpretuje zagrania przeciwnika, bo skad mozemyu wiedziec, ze on nie calluje tutaj connectorow? Nie mozemy - to jest half-unk i on moze cos robic/nie musi. Nie da sie nic pewnego zalozyc.

Co co c/c river to jest on OK, kiedy gramy c/c turn i gramy na halfa, bo on przeciez nie moze tu inaczej zabetowac.

Z tym ze on poczeka TT/JJ tez mi sie nie wydaje, ze zawsze, bo dla wielu ludzi jego pokroju, over para to monster!

Anyway linia jest OK, bo maxymalizuje tu value od wszystkich jego blefow, ale niestety bez statystyk nie powinnismy grac w ten sposob -> nie wiemy czy on AX bedzie blefowal, stad najlepsza linia dla nas jest bet/bet.