[NL2-NL16] nl 10 55

• dorotaprywgola
      dorotaprywgola
      Brąz
      na forum od: 02.10.2009 Posty: 485
      Everest - $0.10 NL - Holdem - 10 players
      Hand converted by PokerTracker 3

MP+2: $10.00
      LP: $4.85
      CO: $9.55
      BTN: $15.23
      SB: $3.40
      BB: $10.00
      UTG: $3.50
      UTG+1: $17.44
      MP: $9.27
      Hero (MP+1): $10.32

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has 5:spade: 5:club:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.35, MP+2 calls $0.35, fold, fold, fold, fold, fold

Flop: ($0.85, 2 players) 5:heart: 4:diamond: K:club:
      Hero checks, MP+2 bets $0.85, Hero calls $0.85

Turn: ($2.55, 2 players) 2:heart:
      Hero bets $2.10, MP+2 calls $2.10

River: ($6.75, 2 players) 3:spade:
      Hero checks, MP+2 bets $6.70 and is all-in, Hero calls $6.70

co myślicie o riverze? cieżko mi było uwierzyc w jego Ax bo donketował flopa z K high jedyne czego sie bałem to AK ale myśle ze to byłby 3 bet pr.
      Czy opcja ch/c jest dopuszczalna w sumie to daje mu tu wtedy blefowac wiele układów...
  • 4 odpowiedzi
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 128
      Hello!

Jest dopuszczalna, tylko ze na mico vs unk ja tu widze c/c z rekami typu QQ/JJ, bo chcesz indukowac bleffy + nie chcesz szczegolnie budowac puli, natomiast z setami chcesz budowac pule -> a ze jestes tutaj OOP, a on ma pozycje, to on moze tu dosc loose Cie callowac z pocketami/pod floaty/sth, wiec ja tu chyba jednak wole cbet flop, c/r turn np.

Pomysl z c/c flop i BET turn to _NAJGORSZA_ mozliwa linia. Najpierw mu dajesz blefowac, a pozniej go z tych blefow zrzucasz na turnie. Spaprales tutaj :) .
    • dorotaprywgola
      dorotaprywgola
      Brąz
      widziałem po statach ze jest agresywny i dlatego taka linie dziwną sobie wymyśliłem. ch/r flop to wydaje mi ze napewno go zrzucam bo on tutaj miał JJ jedynie cbet on pewnie gra call,na 2barrel albo ma fold lub call ale myśle ze tu daje call bo to kiepski gracz raczej był z tego co pamietam.
      River ta karta mi bardzo psuje akcje ale 6 mogłem zdecydowanie wykluczyc jedynie to AK ale myśle ze taki agro gra easy 3 bet pr.

W sumie jak pomyśle to nie wiem czy spaprałem bo value wyciagnełem maksymalne od niego w sytuacji kiedy miał JJ na flope K high :f_smile:
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 128
      Aha, a grajac to, wiedziales ze ma JJ, tak? Jestes results oriented.

Cbet flop i bet/broek albo c/x turn.

Linia c/c flop + b/x turn = monster.
    • dorotaprywgola
      dorotaprywgola
      Brąz
      no w sumie tak czyli generalnie nie ma co kombinowac z setem bet,bet,bet bo czy ch/r ma sens na unk? każdy myślacy choc troche zrzuci tu własnie JJ,QQ ,pewnie K z niskim kickerem tez.
      Jak moge kombinować zeby sie własnie wypłacił?bo tutaj sam z JJ na jego miejscu myśle ze gra call na cbet ma sens ,jezeli na turnie jest check moze floatowac jezeli jest 2barrel ma easy fold.

Chociaz linia cbet flop ,ch/r turn juz wydaje mi sie ze jest ok tylko wtedy z wiekszosci rąk go zrzucam na turnie lub ewentualnie on gra call turn i check/fold lub call river,ale zawsze jakas pule sie zbuduje do tego turna.