[NL100+] Aa Nl 100

• wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      Button: seat 2
      Players in round: 5
      Seat 6: Hero ($101.50)
      Seat 8: GatoMH ($100)
      Seat 10: nlsh1979 ($129.05)
      Seat 1: 1wing ($134.60)
      Seat 2: Auri1999 ($193)
      wma30 posts small blind ($0.50)
      GatoMH posts big blind ($1)
      ---
      Dealing pocket cards
      Dealing to Hero: [A :spade: , A :heart:]

MP3 calls, CO folds, BU folds,Hero raise 4$, BB folds, MP3 calls 3$

--- Dealing flop [2 :spade: , 9 :spade: , A :diamond:]
      Hero bet $6, MP3 dalls 6$

--- Dealing turn [7 :heart:]
      Hero checks, MP3 bets $7,Hero rasies 25$,MP3 calls 18$

--- Dealing river [J :spade:]
      Hero checks, MP3 bets $30,HERO???

?? 27/3,5 AFq F - 40 AFq T -64 113 rak
      generalnie trafiam seta i daje bet bo koles slaby wiec mysle ze callnie sporo kart, T blank z jego AFq wnioskuje ze jesli cos ma zabetuje a nawet jesli nie to czesciej go namowie na bet niz call on gra ja rasie i wszystko slicznie R pik uzupelniajacy FD ja check gosc bet na shova chyba bym sie zlozyl ale za taka cena to zamykam oczy i call?
  • 1 odpowiedź
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Ja oop tutaj zawsze betuje na turnie bo nie sadze zbyt czesto, ze on cos folduje. Jak ma FD, to chce value, jak ma Ax, to tez chce value, a problem powstaje wtedy, kiedy my nie wiemy jednak, czy on betuje tutaj z FD. Jezeli to robi, to c/r > bet, poniewaz dajemy mu szanse by betowac air jeszcze raz.

Wtedy jednak c/r tak, by modz shipowac river. Ja tutaj nie widze pot-sizingow juz i nie moge ocenic, ktory z tych graczy to mp3, ale kazdy ma po 100bb, wiec twoja intencja jest betowania tak, by modz shipowar river.

Tak naprawde moglbys nawet pomyslec o c/rAi, bo gracz tutaj moglby callowac z FD, ktory folduje na river UI, a my od tego chcemy value. Twoja linia tez nie wyglada najmocniejsza, bo jakbys mial np. dobry Ax, to czesciej niz nie pewnie betujesz.

As played bez reada to ja napewno tego nie folduje na riverze na ten jego bet. To moze owszem byc flush, ale rowniez Ax, 2pair lub gorszy set jak i air.