[NL20-NL50] 98s nl25

• czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Full Tilt - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: $47.03
      CO: $25.35 13/13 8h
      Hero (BTN): $25.00
      SB: $82.06
      BB: $52.16

SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: ($0.35) Hero has 9:spade: 8:spade:

fold, CO raises to $0.85, Hero raises to $2.50, fold, fold, CO calls $1.65

Tutaj chyba call odpada jedynie fold lub 3bet??

Flop: ($5.35, 2 players) 6:heart: 3:diamond: 5:spade:
      CO checks, Hero checks

Tutaj nie wiem czy powinnem cbetować obstawiam go na 99+/AQs/AK więc w większości dostane tu call

Turn: ($5.35, 2 players) 2:spade:
      CO checks, Hero bets $3.10, CO calls $3.10

River: ($11.55, 2 players) 6:club:
      CO checks, Hero bets $7.75, CO calls $7.75

Tutaj nie wiem chyba powinien byc cb. Obstawiłem że on nigdy nie gra call z op na tym T a gra tam call z Ax mając GS+Oc dlatego bet.
  • 1 odpowiedź
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Napisane przez czak2
      Tutaj chyba call odpada jedynie fold lub 3bet??

Dlaczego? To jest unk, ma pelny stack, nie masz na niego zadnych informacji, masz pozycje + sredni sc, ktory calkiem fajnie gra postflop i nie majac readow na temat squeeze od blindow, call jest jak najbardziej ok. 3bet na unka jest moim zdaniem duzym bledem ze wzlgedu na fakt, ze masz do tego slaba ręke, ktora moze Cie wpakowac w klopot (reverse implied oddsy) i mozesz to zrobic dla budowania image, ale nie jest to imo najlepszy spot.

As played, cbet na flopie jest ok-> masz outy when called, chcesz wygrac pot od razu + czesto powinienes tutaj 100% swojego range _na unka_. Na turnie z kolei preferuje check back, poniewaz on tutaj moim zdaniem nie folduje single pocketa i AK-AQhighs.

Na river to samo-> brak cbeta oslabil Twoj percieved range dosc mocno i czesto masz duzo mniejszy kredyt na ręke-> poddaje pot ale ręke jednak imo rozegrales daleko od optimum.