[NL2-NL16] AJs NL 10

• sirciacho
      sirciacho
      Brąz
      na forum od: 25.05.2009 Posty: 121
      PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

MP: $11.51
      CO: $10.15
      Hero (BTN): $12.57
      SB: $16.43
      BB: $10.15
      UTG: $9.85

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has A:club: J:club:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.40, SB calls $0.35, fold

Flop: ($0.90, 2 players) K:spade: A:diamond: 7:club:
      SB bets $0.70, Hero calls $0.70

Turn: ($2.30, 2 players) 8:club:
      SB bets $1.80, Hero calls $1.80

River: ($5.90, 2 players) Q:heart:
      SB bets $5.10, fold

SB wins $5.62

SB 24/13 AFq 55 127Hands

Na F SB zagrywa donkbet, gram call i tu pierwszy problem bo nie wiem na czym stoje, ale SB gra dosc agresywnie i nie chce sie stackowac na F.
      Na T łapie flushdrawa ktory da mi nutsa, SB znowu stawia zakład, zastanawiam sie nad raise ale wydaje mi sie ze dostane call/push tylko od lepszych rak, ktore mnie bija na T, a jezeli dostane call to w momencie kiedy złapie mojego nutsa na R , SB pewnie podda pule.
      Na R spada Q, która kompletuje ew strita, SB stawia bet w 4/5 puli.
      Gram fold. Po sposobie jak to rozegral obstawilem go na AQ, AK, 77,J10 czyli wszystkie rece ktore mnie bija, wydaje mi sie ze raczej nierozegralby tego z gorszym Ax czy totalnym Air....
  • 2 odpowiedzi
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Pf, flop i turn standard.

Gram fold. Po sposobie jak to rozegral obstawilem go na AQ, AK, 77,J10 czyli wszystkie rece ktore mnie bija, wydaje mi sie ze raczej nierozegralby tego z gorszym Ax czy totalnym Air....

Co do ranga jaki mu przypisales - AK 3betuje pre-flop. 77 zwykle check/raisuje flopa. Potrzebujesz reada, ze koles flatuje AK albo donkuje sety na dry boardach, zeby robic takie zalozenia. AQ zwykle tez 3betuje przed flopem.

Na riverze jezeli myslisz, ze ma w rangu JT to moze miec rowniez np. T9 albo 56s. Nie wiesz czy przypadkiem nie valuebetuje gorszego asa. Generalnie jak koles donkuje taka teksture jest weak i soul read fold na riverze to bardzo zly pomysl.
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 230
      AK 3betuje pre-flop

Potrzebujesz reada, ze koles flatuje AK

Potrzebujesz także reada, że nie flatuje AK by je wykluczyć i moim zdaniem zakładanie w ciemno, że każdy 3betuje AK pf jeśli nie mamy żadnych informacji jest błędem.

Miałeś jakieś ready, że tak agresywnie grałby str8 draw, a dokładniej gutshota? Jeśli nie, to nie masz się co obawiać JT.
      Moim zdaniem miał tam słabego asa i chciał Cię wyrzucić z rozdania. Ja bym raisował turna. Easy call na river.