[NL2-NL16] AQ Nl2

• irb1400
      irb1400
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 352
      Known players:
      Position:
      Stack
      BB:
      $1,96
      MP2:
      $2,02
      Hero:
      $2,26

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.87 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with A:spade: , Q:diamond:
      MP2 calls $0,02, MP3 folds, Hero raises to $0,09, 2 folds, BB calls $0,07, MP2 folds.

Flop: ($0,21) 4:diamond: , T:diamond: , J:heart: (2 players)
      BB bets $0,15, Hero calls $0,15.

Turn: ($0,51) 6:spade: (2 players)
      BB bets $0,25, Hero calls $0,25.

River: ($1,01) K:diamond: (2 players)
      BB bets $0,50, Hero calls $0,50.

Final Pot: $2,01

Hey:
      PF: standard
      F: dostaje donka 3/4 pota ?! mam tylko GS sprawdzam, ale czy nie powinien, to byc fold?
      T: sprawdzam, ale czy powininen, to byc fold?
      R: trafiam nutsa i glupek ze mnie po zamiast raisowac, to ja tylko sprawdzam, bylo minelo - trzeba wyciagnac wnioski, ile powinienem podbic, tak aby tego rodzaju przeciwnik mial ochote sprawdzic?

Pozdrawiam

PS. zdaje sie, ze tylko sprawdzalem, bojac sie flusha.
  • 3 odpowiedzi
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      za jego stacka, ale i tak pewnie zrzuci bojac sie koloru
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      call F fold T.

na T nie masz już implaid odds na call plus on raczej nie gra tu z air więc fold.
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Siema

Na flopie mozesz foldowac, mozesz raisowac i mozesz callowac- kazda opcja ma plusy i minusy, ktore zaleza od gracza-> im wiekszy fish tam siedzi, tym czesciej decyduje sie na fold/call a im bardziej ogarniety gracz, ktory moze donkbet/foldowac 'for info' albo robic takie dziwne gay-feeler bety, tym czesciej moge bluffraisowac majac outy (2overs + gs + backdoor do Qhigh :) ).

As played, fold turn- nie masz oddsow + czesto implied oddsow + nie wiesz, czy A/Q sa Twoimi outami.

Dlaczego tylko call na river? Uwazasz, ze az tak duza czescia jego donkbetting range jest flush? Ja przy ~PSB w eff. stackach na river gram shove.

Pozdrawiam