[NL2-NL16] 65s NL10

• piotrj
      piotrj
      Brąz
      na forum od: 31.03.2008 Posty: 1 171
      No-Limit Hold'em, $0.10 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

saw flop

CO ($18.98)
      Hero (Button) ($10)
      SB ($11.62)
      BB ($8.38)
      UTG ($10)
      MP1 ($7.08)
      MP2 ($12.41)

Preflop: Hero is Button with 6:club: , 5:club:
      3 folds, CO bets $0.30, Hero calls $0.30, 2 folds

Flop: ($0.75) J:club: , 2:diamond: , 7:club: (2 players)
      CO checks, Hero bets $0.50, CO calls $0.50

Turn: ($1.75) 10:heart: (2 players)
      CO checks, Hero checks

River: ($1.75) Q:club: (2 players)
      CO checks, Hero bets $1, CO calls $1

Total pot: $3.75

CO bardzo agresywny preflop - po kilkudziesięciu rękach

Call IP preflop wydaje się lepszy niż 3bet - jego zakres stealu jest dość szeroki a ja mogę trafić sympatyczny board i wyciągnąć trochę value. Nie trafiając myślę, że i tak dość łatwo ogram go postflop. Na F trafiam FD i po braku Cbetu ze strony PFR betuje aby przejąć już teraz pulę. T standard check behind - raczej nie ma sensu 2nd barrel. R standard.
  • 1 odpowiedź
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Przewaga pozycji jest o tyle fajna, że daje nam możliwość skorzystania z szeregu różnych zagrań, jak na przykład check behind, które tutaj na turnie jest bardzo fajnym zagraniem, ponieważ bierzemy sobie freecard, która w zasadzie może nam pomóc lub najwyżej nie zmienić naszej sytuacji, dlatego wybór tego zagrania na turnie był bardzo dobry, bo masz tylko 6-high, czyli nie masz szans być nigdy tutaj ahead na showdownie w tym momencie. Łapiesz swojego outa i value betujesz river. Na preflopie dobry call, a przy pasywności agresora na flopie dobrze próbujesz zgarnąć pulę. Well played.

Pozdrawiam.