[NL20-NL50] AJ nl50 rush

• mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($56)
      BB ($20)
      UTG ($51.35)
      UTG+1 ($50)
      UTG+2 ($38.20)
      MP1 ($100)
      MP2 ($53.50)
      CO ($25.50)
      Hero ($57.20)

Dealt to Hero J:diamond: A:diamond:

fold, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $1.25, SB raises to $4, fold, Hero calls $2.75

FLOP ($8.50) 2:diamond: J:heart: T:spade:

SB bets $5.50, Hero calls $5.50

TURN ($19.50) 2:diamond: J:heart: T:spade: T:heart:

SB checks, Hero bets $10, SB folds

Hero shows J:diamond: A:diamond:

Hero wins $18.55

tutaj gram call ze wzgledu na jego mega duzy resteal z SB, mam dosc dobra reke nie musze jej zamieniac w blef
      on cbetuje bardzo czesto w 3betowanych pulach takze jesli bym nei trafil to gralbym minriase albo float i bet turn

tutaj walsnie chcialem zeby moja reka wygladala na float i betuje nisko turn - czy to dobra linia czy lepiej grac check back i callowac (kazdy?)river ?

na czekraise mam chyba prosty fold, ma tylko 3% czekraise
      jesli betowalby turn gralbym call i prawdopodobnie fold river bo malo 3barrelluje
  • 2 odpowiedzi
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Mimo jego wysokiej agresji z SB, nie podoba mi się granie AJ w 3-betowanym pocie przeciwko kolesiowi 13/12. Nie masz zmiażdzonego jego range'u i nawet nie jesteś tutaj w połowie, tylko w jakichś 40% siły jego zakresu - dlatego jeśli on często blefuje dla mnie to jest 4-bet pre.

As played na pewno nie folduje tutaj do 1 beta. Na Turnie gram check, bo on tutaj nigdy nie folduje QQ-AA, słabsze pocket pary mają 2 outy, a KQ może Cie tutaj ch/r i będziesz w cięzkim spocie. Masz dobre sd value i nie masz szans, żeby tutaj coś słabszego Cie sprawdziło (poza KQ), dlatego też for pot control i ewentualnego wyciągania value na River gram tutaj check behind.

Pozdrawiam
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      a jak river?
      call beta > 2/3 ?
      raise river A?
      betowac jak czeka do mnie ?

jakby nie spadl as to nie wiem czy nie powinienem foldowac bo on tam nie cbetuje river,

na A mysle ze moglbym sie pokusic o raise, wyciagnalbym value od AK. tylko pytanie czy ~miniraise czy push ? co bardziej smierdzi blefem