[NL20-NL50] KQ nl50 rush

• mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($104)
      BB ($60.95)
      UTG ($58.85)
      UTG+1 ($67.55)
      UTG+2 ($40)
      Hero ($52.50)
      MP2 ($116)
      CO ($49.50)
      BTN ($40)

Dealt to Hero K:club: Q:club:

fold, UTG+1 raises to $1.50, fold, Hero calls $1.50, fold, fold, fold, fold, fold

FLOP ($3.75) Q:diamond: T:diamond: K:spade:

UTG+1 checks, Hero bets $2.50, UTG+1 calls $2.50

TURN ($8.75) Q:diamond: T:diamond: K:spade: 2:diamond:

UTG+1 checks, Hero bets $6, UTG+1 raises to $12, Hero calls $6

RIVER ($32.75) Q:diamond: T:diamond: K:spade: 2:diamond: 6:club:

UTG+1 bets $32.75, Hero raises to $36.50 (AI), UTG+1 calls $3.75

tutaj gram call bo mam luznego dosc przeciwnika, nie cbetuje za czesto dlatego tym bardziej moge sie czuc pewnie z moja reka - tak mysallem :)

postflop widze ze duzo czekraisuje zarowno flop jak i turn, nie wiem jak to odbierac bo ma duze W$SD

na trnie na co go moge postawic ? flush/flopniety strit/sety?

i river to prosty fold ale troche ztiltowalem bo na podobnych boardach mialem 3 stacki w ciagu jednej sesji
  • 5 odpowiedzi
    • Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      na forum od: 20.11.2007 Posty: 988
      Ja gram nitowato, i z KQ by mnie nie bylo w tym rozdaniu, nie wiem czy moje KQ jest zdominowane przez AK/AQ/ wolałbym to callnac jeżeli miałbym przed sobą przynajmniej jednego callera. Jeszcze dochodzi fakt że ten gosci jest luźny+wysoki fold to 3bet wiec ktoś może pokusić sie o sqz-a.
      W kwestii preflop ja to folduje_ale to kwestia stylu gry.

R easy fold wyglada mi to na pasywnie rozegranego FD/nutsa w każdym bądź razie. Przy jego AF na R 0.6% i Afreqency 14% on tam valubetuje top swojego range-u._Wygrywanie przez foldowanie ;)
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć mgrudzie

Wysoka agresja przeciwnika idzie w parze z W$SD, dlatego wciąż darzyłbym respektem jego ch/r. Zauważ, że on ma dużą wyrwę pomiędzy VPIP a PFR, co każe myśleć, że jest raczej pasywnym graczem z natury - u ogromnej większości tendencje z postflop idą za tendencjami pre.

As played ja bym foldował call na Turnie jest wciąż ok ze względu na dobre oddsy pod FH i przesłanki, że przeciwnik jest słaby i wypłaci się przy trafieniu przez nas nutsów (minrise i wyrwa na to wskazują). Na River to jest easy fold, poptrz sobie na jego AFreq na River!

Pozdrawiam i życzę wygranej walki z tiltem :)
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      no snapfold, tutaj pokazal jakies A5s -flush
      walcze z tiltem i chyba idzie coraz lepiej.

masz yac jakies sprawdzone sposoby na omijanie takiej gry ?
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Pod terminem "omijanie takiej gry" rozumiesz tiltowania i zagrania na River? Jeśli tak to raczej ciężko mi Tobie pomóc, bo mnie poker nie wyprowadza z równowagi. Ważne moim zdaniem jest, żeby postrzegać przeciwników przy stołach jak ludzi, których chcemy ograć z pienięzdzy, a nie pokazać im kto jest większym kozakiem.

Może spróbuj zrobić coś takiego - wdaj się w sprzeczkę z kimś na forum dyskusyjnym i po wymianie zdań przeproś go za swoje zachowanie i przyznaj mu rację najlepiej, żeby jej nie miał i żeby to było wręcz oczywiste). Wtedy zobaczysz o co mi chodzi i jak wielka potęga leży w manipulowaniu ludźmi i pozwalaniu im myślec, że to oni są kimś, a Ty tylko maluczkim frajerem. A tak w ogóle to przeczytaj "Ojca Chrzestnego" ;p
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      a wez spierdalaj !! (prowokuje Cie :s_biggrin: )

nie no tak powaznie, nie mam problemow ze mnie ktos prowokuje . na forum zwlaszcza. nie wdaje sie w jakies sprzeczki itp

raczej sam sie tiltuje swoimi zagraniami ze robie glupio i nie wiem czy potem mi wstyd czy co