[NL20-NL50] QQ Rush 50

• Janczarek88
      Janczarek88
      Brąz
      na forum od: 23.05.2008 Posty: 287
      14/12/20 steal /6.5 3bet 280 h

nie wiem, na rush zdarzaja sie 4 bet bluffy, ale nie umiem range mu dac

ja mam 26/20/49/7.2; zmniemiam style b duzo blefuje, za duzo i nie wiem czy on tu nie reaguje w ten sposob na moje akcje ale nie mam pomyslu jak to grac po flopie i nie wiem czy mam to wsunac przed flopem

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      SB (Hero):
      $64.80
      BB:
      $18.00
      MP3:
      $33.10
      CO:
      $84.55
      BU:
      $196.95

Preflop: Hero is SB with Q, Q.
      MP3 folds, CO raises to $1.75, BU folds, Hero raises to $6.00, BB folds, CO raises to $13.00, Hero calls $7.00.

Flop: ($26.5) 5, J, 2 (2 players)
      Hero checks, CO checks.

Turn: ($26.5) J (2 players)
      Hero bets $15.00, CO folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $26.5.
  • 3 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Przydał by się jego 4bet range.

Kurde masz tu imo ciężki spot z twoim image on może powoli już adaptować do ciebie swoją grę z drugiej jesteście 130bb deep i all in z QQ na jego range nie wygląda jakoś sexy.

Ja chyba dał bym mu kredyt na rękę i pasował może to i weak ale mi się ani all in ani call nie podoba.

Dobrze by było mieć o nim jakie kolwiek ready o pf.
    • Bielanek
      Bielanek
      Black
      na forum od: 27.03.2007 Posty: 2 490
      Nie rozumiem za bardzo w jakim celu betowałeś turn? Według mnie zamieniasz tutaj rękę z showdown value w blef. Check czasami wyindukowałby bluffy u przeciwnika IMO, a nie widzę gorszej ręki, która sprawdzi bet.
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Siemano

Przez to, ze jestescie tak deep i jego 4b jest naprawde maly (za maly), mozesz pozwolic sobie na call-> w puli znajdzie sie $26 pozostawiajac Wam behind $50+ czyli 2x PSB, co w sytuacji 4betowanego potu nautalnie jest ok. Wolisz miec tutaj pozycje, ale nawe oop call nie jest _az_ tak zly bez readow/informacji preflop.

I tutaj pojawia sie glowny problem- rush poker. Nie masz o nim informacji, jak gra z innymi graczami (nie masz na to czasu i mozliwosci), nie ma czegos takiego jak historia/metagame etc.-> rowna sie zero readow preflop. Z tego powodu, na typa 14/12 bez wyraznej adaptacji do Twojego jak napisales 'luzniejszego 3betu' gram fold pre.

As played, preferuje c/c turn i river-> od czego gorszego chcesz dostac calla na turnie!?

Pozdrawiam