[NL20-NL50] Nl50 Kk

• panq1990
      panq1990
      Brąz
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 1 258
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      MP2:
      $27.75
      MP3:
      $59.00
      CO:
      $64.85
      BU:
      $103.25
      SB:
      $72.55
      BB:
      $77.25
      UTG2:
      $50.00
      MP1 (Hero):
      $50.00

Preflop: Hero is MP1 with K, K.
      UTG2 folds, Hero raises to $1.75, 3 folds, BU calls $1.75, 2 folds, BB folds.

Flop: ($4.25) 4, 5, 3 (2 players)
      Hero bets $3.00, BU calls $3.00.

Turn: ($10.25) 6 (2 players)
      Hero checks, BU bets $8.00, Hero folds, BU gets uncalled bet back.

Final Pot: $10.25.

PF i flop raczej standard. Na turnie natomiast zdecydowałem się na grę ch/c z założenia. Przeciwnik był dość agresywny i uznałem, że może mnie czasami floatować na flopie, na którym rzadko mam coś mocnego. Jak zobaczyłem jednak sizing przeciwnika to zagrałem weak fold'a. Uznałem, że on nie będzie tutaj floatował przy takim sizingu. Jeśli więc gra on tutaj często value rangem to moja ręka przeciwko takiemu rangeowi nie wygląda najlepiej. Wygląda to naprawdę weak i nie wiem jak się tutaj powinienem zachować. B/f turn aby ciągnąć jeszcze jakieś value od 88-JJ i wyrzucać jego floaty? Mimo wszystko ch/c? Co potem na river?
  • 1 odpowiedź
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Ciężki spot, prawdopodobnie też bym tak grał na w miarę ogarniętego gracza. On jeśli jest luźnym w miarę agresywnym regiem to wie, że może u Ciebie wyrzucić OP, bo board jest tak scary, że nigdy nie sprawdzisz jego AI. Dlatego callowanie Turna i foldowanie River jest tu najgorszą opcją - najlepiej chyba zaoszdzędzić pieniadze i po prostu się poddać. Gdybym miał tutaj za przeciwnika mega fisha uderzałbym jakimiś małymi betami w okolicach 40-50% puli i zobaczyłbym jak on się do tego zachowa. Tutaj AF 2.0 jest close, nie sądzę, żeby on był zdolny za często do blefowania, ale należy pamiętać, że z setem i straightem będzie mimo wszystko tutaj dosyc czesto.

Pozdrawiam