[NL20-NL50] Nl50 66

• panq1990
      panq1990
      Brąz
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 1 258
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      MP1:
      $40.00
      MP2:
      $15.00
      MP3:
      $66.00
      CO:
      $50.75
      BU:
      $50.00
      SB:
      $56.35
      BB:
      $18.25
      UTG1:
      $74.95
      UTG2 (Hero):
      $70.10

Preflop: Hero is UTG2 with 6, 6.
      UTG1 folds, Hero raises to $1.75, 5 folds, SB calls $1.50, BB folds.

Flop: ($4) 6, Q, J (2 players)
      SB checks, Hero bets $2.50, SB calls $2.50.

Turn: ($9) A (2 players)
      SB checks, Hero bets $5.00, SB calls $5.00.

River: ($19) 7 (2 players)
      SB bets $9.00, Hero calls $9.00.

Final Pot: $37.

Zdaję sobię sprawę, że sizing w tym rozdaniu wygląda tragicznie. Nie wiem dlaczego tak zagrałem ?( . Flop powinienem betować do 3$, turn do minimum 6$. Nie wydaje mi się, by check behind turn był tutaj dobrym rozwiązaniem dlatego betuję. Niestety nie byłem też pewien czym konkretnie jest mój bet: b/f, b/c? Uznałem, że po checku przeciwnika rzadko dostanę tutaj ch/r na turnie i się tym nie przejmowałem, a wiem, że powinienem. Nie wydaje mi się aby raisowanie rivera miało jakikolwiek sens i just call jest tutaj raczej dobrą opcją.
  • 2 odpowiedzi
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Heja

Faktycznie, sizing zepsules w tej rece na maxa :) Flop za ~$3, turn mozesz mniej skoro bet, ale ten bet to jest vbet (od czego?) czy blef (dlaczego)?
      Oczywiscie bet na tych stawkach jest powiedzmy standardem, ale check turn tez ma troche plusow. As played turn, na river to jest dosc latwy call pomimo, ze nie sadze zeby w jego range bylo AQ, AJ, AK albo cos w stylu AT/K:sQx etc. ale przy tych oddsach powinienes callowac.

Pozdrawiam
    • panq1990
      panq1990
      Brąz
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 1 258
      Właśnie z tym turnem mam tutaj problem w tym spocie. Myślę, że jest tutaj trochę value w betowaniu, bo są słabsze ręce, które mnie sprawdzają K :spade: J/Q, AQ, AJ. Nie mniej jednak częściowo zamieniam rękę w bluff bo chyba nie chcę tutaj grać bet/broke prawda? Sam bet jednak nie jest tutaj bluffem samym w sobie bo nie widzę lepszych rąk które wyrzucam. I właśnie z tego powodu widzę zalety check behind.

Przeciwnik pokazał AK bez żadnego spade'a :facepalm: