[NL2-NL16] 56 Nl4

• Qbaloz
      Qbaloz
      Brąz
      na forum od: 21.05.2010 Posty: 1 582
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      CO:
      $1.34
      BU:
      $11.47
      SB:
      $4.87
      BB (Hero):
      $6.16
      UTG2:
      $4.88
      MP1:
      $1.57
      MP2:
      $1.34
      MP3:
      $8.51

Preflop: Hero is BB with 5, 6.
      6 folds, SB calls $0.02, Hero checks.

Flop: ($0.08) K, 7, 8 (2 players)
      SB bets $0.04, Hero calls $0.04.

Turn: ($0.16) 9 (2 players)
      SB bets $0.12, Hero raises to $0.36, SB calls $0.24.

River: ($0.88) 3 (2 players)
      SB bets $0.42, Hero raises to $1.24, SB calls $0.82.

Final Pot: $3.36.

Trafiam za darmo do rozdania i łapię OESD. Calluje więc jego bet na flopie i trafiam swojego strita na turnie. Przeciwnik dalej betuje, robię więc reraise. Na riverze tak samo.

Generalnie mam taki problem, że w takich sytuacjach boję się zobaczyć u przeciwnika wyższego strita. Czy powinienem się bać czy chcę dążyć do all in-a? Odpowiedź pewnie jest, że dążymy do jak największej puli, ale jakby ktoś mógłby mi to napisać, to będzie mi się spokojniej grało ze stritem od dołu :D
  • 6 odpowiedzi
    • kalamasz
      kalamasz
      Brąz
      na forum od: 18.06.2010 Posty: 540
      wystarczy tylko pomyśleć co Cię w danym momencie bije :P

Ja tutaj widzę tylko TJ,więc ciśniesz :f_cool:
    • Qbaloz
      Qbaloz
      Brąz
      Ja sobie zdaje z tego sprawę, że tylko JT, ale i tak jak gram to obawiam się, że przeciwnik posiada te dwie karty. Może to być wynikiem ostatnich nie zbyt dobrych wyników w których dostawałem w dupę mimo gigantycznych szans na flopie.
    • kalamasz
      kalamasz
      Brąz
      Mam to samo na party :f_biggrin: Osobiście na parę dni odpuściłem grę i skupiam się w pełnie na teorii, zobaczymy czy to coś da
    • Qbaloz
      Qbaloz
      Brąz
      To jeszcze rozszerzę wątek, czy postawienie tego gracza po jego becie na riverze na all in byłoby dobre?
    • kalamasz
      kalamasz
      Brąz
      imo na unka jest Ok,ze statami - przy jakimś nie wysokim WTS/AF chyba można by spróbować uderzyć wyżej
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Przede wszystkim na mega słaby open limp z SB grałbym tutaj raise preflop. As played dobry call flop. Na turnie łapiesz strita i słusznie raise'ujesz bet przeciwnika starając się wyciągnąć value. Ten sam myk powtarzasz na blank river. Pamiętaj że grasz na range przeciwnika, a nie na konkretną rękę, a villain może tu mieć sety czy różnego rodzaju 2 pary. Nie ma opcji odpuszczenia. Push też będzie wyglądał za mocno, bo będzie to zagranie wyrzucające i np. 2 pary mogą już nie być takie chętne do sprawdzenia, dlatego gram tutaj normalny raise za jakieś 1,4 $.

Pozdrawiam.