[NL2-NL16] AJo NL2

• ligabb
      ligabb
      Brąz
      na forum od: 19.07.2010 Posty: 492
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      MP1:
      $1.63
      MP2 (Hero):
      $1.83
      MP3:
      $1.22
      CO:
      $6.58
      BU:
      $0.57
      SB:
      $2.43
      BB:
      $4.00
      UTG1:
      $1.26
      UTG2:
      $2.00

Preflop: Hero is MP2 with J, A.
      UTG1 calls $0.02, 2 folds, Hero raises to $0.08, 5 folds, UTG1 calls $0.06.

Flop: ($0.19) T, K, Q (2 players)
      UTG1 checks, Hero bets $0.12, UTG1 folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.19.

Można się na takim boardzie pokusić o slowplay?

P.s. wiem, że powinienem dokupić do 200bb - tak też zrobiłem, ale kase miałem dodaną w następnej ręce ; )
  • 2 odpowiedzi
    • M4cko
      M4cko
      Brąz
      na forum od: 31.07.2009 Posty: 979
      Siema ;)
      Masz monstera więc jak najszybciej chcesz budować pulę. Jedyny slowplay jaki przychodzi mi tu na myśl to cbet/call. Do slowplay musiałbyś coś o nim wiedzieć.
      Jego limp/call najprawdopodobniej oznacza jakąś niską parę (ale nie zawsze) więc i tak byś tutaj nic nie wyciągnął.
      pozdro
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

W big stack strategy gramy pełnym stackiem 100BB lub więcej, a jeśli spadamy poniżej tej granicy, uzupełniamy stack do wyżej wspomnianych 100 BB. W przeciwnym wypadku nie możemy w pełni realizować założeń strategii BSS.

Co do rozegrania to nie bądź results oriented. Jeśli villain nie trafił flopa to choćbyś nie wiem jak kombinował, to nie opłaci ci twojego nutsa, a jeśli ma kontakt z boardem to trzeba wyciągnąć jego jak najwięcej value, ale check behind flop temu służyć nie będzie, tym bardziej że odpuszczenie cbeta na takim boardzie będzie bardziej pokazem siły, aniżeli słabości. Grasz tutaj bet/bet/bet.

Pozdrawiam.