[NL2-NL16] T9s nl10

• malin89
      malin89
      Brąz
      na forum od: 06.09.2008 Posty: 314
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (4 handed)

Known players:
      BU:
      $23.02
      SB:
      $10.00
      BB (Hero):
      $12.44
      CO:
      $11.50

Preflop: Hero is BB with T, 9.
      CO folds, BU raises to $0.30, SB calls $0.25, Hero calls $0.20.

Flop: ($0.9) 7, T, 8 (3 players)
      SB checks, Hero checks, BU bets $0.50, SB calls $0.50, Hero calls $0.50.

Turn: ($2.4) 9 (3 players)
      SB checks, Hero checks, BU checks.

River: ($2.4) A (3 players)
      SB bets $2.00, Hero calls $2.00, BU folds.

Final Pot: $6.4.

BU(72) 40/28 WTS:41 AFq:41 ATS:54
      SB(229) 22/19 WTS:17 AFq:58 bet river: 35%

Preflop po callu od SB dostaje dobre oddsy i pozcyję na SB, dlatego call. No i oczywiście mam niezłą rękę z potencjałem.
      Zastanawiam sie teraz czy nie lepszy byłby tutaj sqezz. BU ma ATS na poziomie 54, więc często będzie miał tam trash, SB raczej tez nie prezentuje dobrej ręki, wiec powinni zrzucic.

Flop trafiam OESD + TP. Nie chcę donkować, żeby nie nadziac się na raisa i nie siedzieć później w dużej puli z medium hands + draw.
      Nie wiem czy tu nie byłby lepszy donk? Wyrzuciłbym tu BU z trashem z jakim stealował, a na SB miałbym już pozycję, więc grałoby sie łatwiej.

Turn: tu spada bardzo lipna karta, bo kazdy Jx i 6x ma strita. Więc gram check/fold.

River: po tym jak nikt nie zabetował turna, myślę, że moge byc najlepszy. Ale z drugiej strony może SB chciał zrobić check/raisa i mu nie wyszło, a teraz sie odcina na river ze stritem.
      Oczywiście może tez betować z Ax, ale wydaję mi sie, ze nie będzie betował tak dużo na super wet boardzie z Ax, zwłaszcza, że wygląda na ogarniętego.
  • 1 odpowiedź
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Preflop: zazwyczaj fold ewentualnie sqz, bez pozycji naprawdę trudno gra się connectory.

Flop: donkbet/3bet - donkbet ponieważ nie chcę zobaczyć A/K/Q które zniszczą Ci rękę, 9 jest niepewne a J/6 zazwyczaj nie dadzą Ci value. Zadowala mnie to że od razu wygram pulę.

Jeśli dostanę raise to dalej masz masę equity + fold equity + rywal czasami może się stackować z 98 czy 99.

Jak grasz c, to sqzuje flopa.
      Na river pasuje ponieważ bije Ciebie Jx/6x i dwie pary wyższe.