[NL2-NL16] 66 nl10

• malin89
      malin89
      Brąz
      na forum od: 06.09.2008 Posty: 314
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      CO:
      $13.93
      BU:
      $12.14
      SB:
      $22.29
      BB:
      $11.43
      MP2 (Hero):
      $10.00
      MP3:
      $4.23

Preflop: Hero is MP2 with 6, 6.
      Hero raises to $0.40, MP3 calls $0.40, CO folds, BU calls $0.40, 2 folds, BB folds.

Flop: ($1.35) 4, 4, 9 (3 players)
      Hero bets $1.00, MP3 calls $1.00, BU folds.

Turn: ($3.35) J (2 players)
      Hero checks, MP3 checks.

River: ($3.35) K (2 players)
      Hero bets $2.00, MP3 calls $2.00.

Final Pot: $7.35.

Staty mi gdzieś wcięło, ale pamiętam, że gośc preflop był w miarę ogarniętym TAGiem i FoldToCbet: 50% + notka, nie betuje Turna ani river z TPGK

Preflop standard.

Flop spada dobry dla mnie, rzadko go trafia i jest tylko jedna overkarta. Walę cbeta, żeby wyciągnąć value od jego overkart, albo zakończyć rozdanie już na flopie.

Turn: po jego callu na flopie myślę, że mógł się zaczepić jakimś FD albo 9x. Spada J, który tez może często byc w jego zasiegu, dlatego gram check/fold.

River: i tu mam wątpliowści. Czy warto blefowac na takiej karcie?
      Myślę, że po moim becie daje mu jasno do zrozumienia, że mam Kx
      (który często będzie w moim zasięgu) i powinien wyrzucić 9x albo słabe Jx, zwłaszcza, że zagrał checkbehind turn + notka, że pasywnie gra TP.
  • 1 odpowiedź
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Cbet flop jest okej, ponieważ warto zebrać dead money od np. JTo które ma equity + może Ciebie wyrzucić z rozdania.

Na normalnego TAGa rozważyłbym barrelowanie, ponieważ on bardzo często będzie miał PP a rzadziej jakieś T9 albo KJcc a betując turn i river wyrzucisz np. TT które Ciebie bije, ale nie wiem na ile to się sprawdzi na Nl10.

Biorąc pod uwagę jego stack po prostu gram check/fold turn licząc że z PP dojdzie do showdownu i go czasami wygrasz. Podobnie jeśli ma AQ to może ich nie betować.

Na river Twój blef raczej nie ma sensu, ponieważ na jeden bet niekoniecznie on zrzuci TT, po prostu c/f i idziesz na showdown.