[NL20-NL50] 76 nl50 rush

• mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($49.50)
      BB ($54.70)
      UTG ($81.10)
      UTG+1 ($70)
      UTG+2 ($50)
      MP1 ($102)
      Hero ($50)
      CO ($83.70)
      BTN ($54.15)

Dealt to Hero 7:club: 6:club:

fold, fold, fold, fold, Hero raises to $1.50, fold, fold, SB calls $1.25, BB calls $1

FLOP ($4.50) J:diamond: 9:heart: 4:diamond:

SB bets $2, BB folds, Hero raises to $6.25, SB calls $4.25

TURN ($17) J:diamond: 9:heart: 4:diamond: Q:spade:

SB checks, Hero bets $11, SB calls $11

RIVER ($39) J:diamond: 9:heart: 4:diamond: Q:spade: T:heart:

SB checks, Hero bets $20

wydawalo mi sie ze tutaj bardziej ma FD niz jakis draw do strita, poza tym skoro nie betowal do river to moge spokojnie repowac K
  • 5 odpowiedzi
    • Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      na forum od: 20.11.2007 Posty: 988
      Nie znam sie na bluffowaniu, gośc jest troche agro ale ten bord super wpada w jego persive range. Osobiscie odpuszczam bo nie reprezentuje tu nic i nie mam equity licze tylko na czysty bluuff, kilkam quick fold i sa AA na nastepnej orbicie :f_biggrin:
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      Kamil tu lezy 39$ wystarczy je podniesc.
      Z AA masz srednia pule jaka ? ;p na pewno mniejsza, wiec ja folduje te AA a zgarniam ta pule
    • Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      na forum od: 20.11.2007 Posty: 988
      Mi bluffy nie wychodzą, zawsze maja z dupy sety,2parki... gdy mi sie zachciewa kozaczyć z pozycja ;(
      Ale on tam cos ma donkbet/call> c/call >c/? Jak nie jest idiota to nie zrobi hero calla na 4kartowym bordzie do strita z setem/2parkami czy8X

Co gdy na R nie spada T? jak grasz?
      Na R repujesz tylkoA :diamond: K :diamond: /KK/KJ? A Sety/2parki/AA grasz check bo nic gorszego nie sprawdza już.
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Napisane przez mgrudzie
      wydawalo mi sie ze tutaj bardziej ma FD niz jakis draw do strita, poza tym skoro nie betowal do river to moge spokojnie repowac K

Zalozmy, ze masz racje i teraz pytanie: chcesz grac z 7high vs jego flushdraw, ktorego on raczej _na pewno_ nie donkbet/folduje na flopie? Nie sadze + nie zakladaj, ze uda Ci sie go wyrzucic z czegokolwiek z jego donkbetting range na tym flopie, gdzie jest mniej blefow a wiecej semidrawow/semistrong made hands. Fold flop, to jest zly board do fancy play.

As played, na turnie mozesz jeszcze betnac liczac, ze folduje Jx oraz drawy ale bet na river to jest moim zdaniem czysty spew- lapie sie jego mase rąk z flop-db-range.

Pozdr
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      stare przyzwyczajenie zeby zawsze raisowac donkbety
      tutaj na szczescie spasowal , ale powinien mnie sprawdzic zebym sie sparzyl znowu i moze przestal tak grac