[NL20-NL50] tt nl50 rush

• mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($46.05)
      BB ($50)
      UTG ($50)
      UTG+1 ($16.65)
      UTG+2 ($54.30)
      MP1 ($39.50)
      MP2 ($50.80)
      CO ($132)
      Hero ($50)

Dealt to Hero T:heart: T:diamond:

fold, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $1.50, fold, BB calls $1

FLOP ($3.25) T:club: 9:diamond: T:spade:

BB checks, Hero bets $2, BB raises to $5, Hero calls $3

TURN ($13.25) T:club: 9:diamond: T:spade: 6:heart:

BB checks, Hero bets $7, BB folds

Hero shows T:heart: T:diamond:

Hero wins $12.60

moj przeciwnik : 36/22(270)
      fold vs steal 40%(5)
      fold to cbet 31%
      raise cbet 54% / czekrasie 17%

flop agg 62% turn 39% riv 63%

pytanie czy moja linia jest dobra i wyglada dosc slabo, czy moze lepiej bylo grac check back turn i liczyc ze bedzie blefowac river ? tylko wtedy jaki raise grac zeby mogl sprawdzic z jakas w miare reka , tak czy siak raise river bedzie mocny

a moze 3bet flop ? cos jak click-it-back ?
  • 4 odpowiedzi
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Przy takiej częstotliwości rise C-bet on tutaj niemal zawsze blefuje. Dlatego należy mu dać szansę, aby to robić i grać maxymalnie weak. Dla mnie to jest check back na Turnie. On nawet jeśli ma 99 albo 78 to wyciągniesz z niego kasę na River w 100% przypadków, więc nie masz się co przejmować traceniem value. Zaś jeśli on blefuje to na River będzie miał szanse to zrobić. Betowanie Turna jest moim zdaniem traceniem value od jego blefów, które często się pojawią na Riverze. Grając tutaj check dajesz mu do zrozumienia, że masz jakieś średnie sd value, chcesz tanio dojść do sd prawdopodobnie z jakąś parą i to może na niego zadziałać jak płachta na byka.

Pozdrawiam.
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      czasami zdarzaja sie przeciwnicy co robia nawet 3bet bluff na flopie. warto szukac takich spotow ?

chodzi mi o to czy moglby moj 3bet postrzekac jako blef na tym flopie (jak nie na tym to czy na jakimkolwiek)

spotkalem sie z 'toria' ze 3bet na suchym flopie to zawsze blef - no ale chodzi pewnie o stawki troche wyzsze
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      w pokerze raczej nie ma czegoś takiego jak zawsze i nigdy. Znajdzie sie przeciwnik, który nie blefuje na takim boardzie i taki, który blefuje często i to też zależy od gracza, którego chce się wyblefować. Często słabsi regularsi myślą w ten sposób "on pewnie nic nie trafił, to zagram rise" nie myśląc przy tym co sami reprezentują. Jeśli jest fd to ja tutaj chętnie zagram przeciwko agresywnego oponentowi call Flop (tak jak zagrałbym karete albo FH) i jeśli Turn jest blankiem to gram bet albo ch/r all in z any2
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      nie wiem czy rozumiem to co piszesz
      w sensie swoja reka reprezentujesz flushdraw ? i liczysz na call od overpar / spew-hero call od innych pocketow? moze od fd w zaleznosci czy czuje ze jest scommitowany?

a co na turnie nieblanku tylko uzupelniajacym fd?