[NL2-NL16] ATo NL10

• ransoft500
      ransoft500
      Brąz
      na forum od: 11.03.2010 Posty: 1 425
      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
      OnGame
      5 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG A_tox_A565 ($19.43)
      CO vesslan8 ($17.89) 78/44/4.4/7rake
      BTN evpalvl ($12.19)
      SB Hero ($9.90)
      BB TheNag ($10.22)

Pre-Flop: ($0.15, 5 players) Hero is SB A :heart: 10 :spade:
      1 fold, vesslan8 raises to $0.20, evpalvl calls $0.20, Hero raises to $0.90, 1 fold, vesslan8 calls $0.70, evpalvl folds

Flop: 8 :club: 4 :diamond: A :club: ($2.10, 2 players)
      Hero bets $1.50, vesslan8 raises to $3, Hero calls $1.50

Turn: K :diamond: ($8.10, 2 players)
      Hero checks, vesslan8 bets $1.50, Hero goes all-in $6, vesslan8 calls $4.50

River: 7 :spade: ($20.10, 2 players, 1 all-in)

Próbka malutka ale można jako tako uznać że koleś agresywny...

Co miał na myśli otwierając 2BB pf ?
      Gram wyższy Bet PF dla value
      Flop: CB i dostaję mini-raise i tutaj zagrałem call (nie wiem dlaczego)
      turn : zagrałem push żeby przypadkiem nie sprawdził z FD ale może sprawdzi z gorszym Ax.

Jak to widzicie?
  • 2 odpowiedzi
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      PRF: Ciekawy 3bet, ale nie rozumiem jak możesz robić to for value?? po próbce 7rak?
      Dla mnie i 3bet bluff, calls, fold sa okej tutaj.

Dostaje call daje mu tutaj bardzo szeroki zakres.

F: Grasz c.bet i dostajesz minrasie co może oznaczać, albo monstera albo drawa, Ax, problem z Ax polega na tym, ze jakie gorsze Ax mógłby by cie sprawdzić prf?

Equity Wygrana Remis Zagubiona Ręka
      Gracz 1: 40,835% 38,851% 3,970% 57,180% AhTs
      Gracz 2: 59,165% 57,180% 3,970% 38,851% QQ+, 88, A9s+, KcQc, KcJc, KcTc, QcJc, QcTc, JcTc, Tc9c, 9c8c, AJo+

Teraz mam spory dylemat, bo 3betowalem go dla bluffy, zagrałem c.bet na flopie który jasno mówi mam AK i dostaje minrasia, z racji ze nie chce wrzucać tutaj stacka gram fold flop.

Głownie dlatego bo nie wiem co robić na turnie,
      B/f jest bez sensu wrzucic 3/4 stacja i pasowac na agresywnego villiana
      B/c nie widzę wielu zbyt gorszych rak only FD do ktorych nie jestem pewny ze villian tak gra
      c/c - nawet z takim saizingiem ma easy AI na river i nie wiem jak to grac na river
      c/r - dostaje max value od bluffow i FD, ale jak czesto villian tam bluffuje?
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Pierwszy błąd polega na tym że nie podajesz statystyk drugiego gracza który folduje na Twojego sqza, na początku on tam jest i może być bardzo istotny w podjęciu decyzji czy sqzować czy nie.

Jako standard pasuje, ponieważ rywal to unki a jak będziesz chciał 3betować to od razu zbudujesz bardzo dużą pulę bez pozycji vs unki z ręką która może być zdominowana.

Tak jak zagrane, to gram b/f flop ponieważ rywal jest unkiem i nie wiem czy potrafi raisować flop dla blefu albo dla value z gorszymi rękoma.

Jeśli już postanawiam callować, wtedy gram podobnie na turnie ponieważ myślę że nie będzie blefował river (zbyt wielka pula w stosunku do stacka) a czasami sprawdzi z drawami czy czymś takim.

Podsumowując dla mnie jest to:

Preflop: fold.
      Flop: b/f