[NL20-NL50] Nl25 T9s

• Dyszka90
      Dyszka90
      Brąz
      na forum od: 04.05.2009 Posty: 1 683
      Full Tilt - $0.25 NL - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 3

DBKKK (BB): $25.00
      iajasom (UTG): $9.10
      INMM (UTG+1): $25.00
      MrNaezZ (MP): $35.77
      eebse1979 (MP+1): $12.85
      Dyszka (LP): $58.92
      juanra016 (CO): $32.85
      anmalosa (BTN): $11.08
      surgdoc83 (SB): $23.75

surgdoc83 posts SB $0.10, DBKKK posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Dyszka has T:club: 9:club:

fold, INMM calls $0.25, fold, fold, Dyszka raises to $1.13, fold, fold, fold, fold, INMM raises to $2.25, Dyszka calls $1.12

Flop: ($4.85, 2 players) 4:diamond: 8:spade: A:diamond:
      INMM checks, Dyszka bets $2.43, INMM calls $2.43

Turn: ($9.71, 2 players) 7:spade:
      INMM checks, Dyszka checks

River: ($9.71, 2 players) J:heart:
      INMM bets $10.56, Dyszka raises to $54.24 and is all-in, INMM calls $9.76 and is all-in

vp/pfr/wts/afq/ftcbt/h 25/6/23/35/428 3bet-0%

Afq flop - 25% check- raise flop 0% att steal - 7%

Typek nie wiem co miał do mnie ;> ale jak wygrałem na farta z shortem QQ vs AA i złapałem karete :D typ mnie zaczoł wyzywać.. w ogóle go to nie dotyczyło ale okej :D chyba że mu coś wcześniej zrobiłem... ale nie wiem bo zazwyczaj mam chat off.

Postanowiłem fishaka izolować w sumie chyba się chciałem odwinąć ;) :D
      Trochę był z tiltowany wcześniejszym rozdaniem.

Flop bet 1/2 po jego checku który wskazuje mi na to że typ się boi Asa.. Nie chciałem budować puli z Trashem że to fish to stwierdziłem 1/2 wystarczy.. Na turnie łapie draw postanowiłem wykorzystać pozycję i zagrać check back a na river to standard..

Koleś limpował na utg brałem pod uwagę że jest fishem i może tak grać z KK,QQ,AA
      Potem dostaje dziwny mini raise co tylko utwierdził mnie w przekonaniu..

Nie wiem jak bym się zachował na turnie jak bym nie dostał drow ale myślę że bym wnosił jeszcze jeden zakład...

flop należało obstawiać normalnie ?( ?( ?(
  • 1 odpowiedź
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      call minrise'a na fisha IP jak najbardziej wskazany, zwłąszcza, że ma pełnego stacka. Bet na flopie moim zdaniem to kiepski pomysł, bo on niemal zawsze jest tutaj w ch/c mode. GDyby miał TPTK to by c-betował albo grał ch/r, a mająć TT-KK będzie tutaj grał ch/c przynajmniej raz. Dlatego nigdy tym betem nie wygrasz rozdania.

As played check na Turnie mi się podoba, masz equity w pocie i nie chcesz zostać zrisowany przez slowplayowanego seta. Jeśli to fish, to shove na Riverze jest oczywistym rozwiązaniem, przy jego Overbecie to w zasadzie już tylko minrise. WArto pamiętać, że fishe nigdy nie foldują mocnych układów czyli TOP2+, dlatego nawet jakby on tutaj zabetował 3-4$ to byłbym za wrzucaniem całego stacka.

Pozdrawiam