[NL20-NL50] KT nl50 rush

• mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($53)
      BB ($22.75)
      UTG ($57.30)
      UTG+1 ($20.55)
      UTG+2 ($50.75)
      MP1 ($104)
      MP2 ($36.70)
      Hero ($73.05)
      BTN ($19.50)

Dealt to Hero T:diamond: K:heart:

fold, UTG+1 calls $0.50, fold, fold, fold, Hero raises to $2, fold, SB raises to $7, fold, fold, Hero calls $5

FLOP ($15) Q:diamond: 6:heart: 8:diamond:

SB bets $10, Hero calls $10

TURN ($35) Q:diamond: 6:heart: 8:diamond: 9:diamond:

SB bets $36 (AI), Hero folds

SB wins $33.25

bardzo duzy 3bet z SB i myslalem ze tym razem bede floatowac, ze wzgledu na mala probke 4betu i 60%ftcbet

na turnie jednak mnie wyreczyl i wsunal stacka, co wlasnie ja chcialem zrobic

pytanie czy takie zagranie sie oplaca biorac pod uwage ile wiadomosci o nim mam?

czy lepiej raise AI flop ? czy 4bet pre ?

edit: troche zle wrzucilem popup, chodzi o ten dolny, wszystkie staty widac takze ni ebede poprawiac
  • 3 odpowiedzi
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Napisane przez mgrudzie
      fold, UTG+1 calls $0.50, fold, fold, fold, Hero raises to $2, fold, SB raises to $7, fold, fold, Hero calls $5

Waaat!? Super-ez-snap-fold preflop pomimo, ze nie wiem ktore staty sa dla ktorego gracza :) KTo to jest _totalnie_ zdominowana ręka, ktorej nie powinienes grac w 3b potach.

Jesli chodzi o dolny popup, to _nigdy_ nie powinienes robic 4betu pre i po prostu foldowac.

As played, nie rozumiem Twojego callu na flopie praktycznie bez outow-> peelowanie w 3b potach pozostaw najlepiej na ręce, ktore maja outy + lepsza grywalnosc + sa mniej zdominowane (dead outs).

As played, snapfold turn ale zaplaciles tutaj o $15 za duzo.

Pozdrawiam
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      on tutaj ma 18% 3bet z SB, dlatego sprawdzilem cbet na flopie liczac ze bedzie go zrobic z automatu i odda mi wiecej $
    • ablazer
      ablazer
      Brąz
      na forum od: 13.08.2008 Posty: 2 086
      Napisane przez mgrudzie
      on tutaj ma 18% 3bet z SB, dlatego sprawdzilem cbet na flopie liczac ze bedzie go zrobic z automatu i odda mi wiecej $
      Nawet 38% vs steal.
      Jedna ważna zasada: Do agresywnych 3betów dostosowujemy się light4betami, a nie lightcall3betami.

Tak jak do limpów dostosowujemy się raisami, a nie overlimpami. Sądzę, że to te same powody ;)

Aczkolwiek dla mnie to jest w ogóle niepotrzebne otwarcie. Masz na sb gościa przeciwko któremu nie chcesz otwierać takich rąk. Jak już to zrobiłeś, nie zauważyłeś go i obudziłeś się z ręką w nocniku to ważna jest umiejętność pasowania.