[NL20-NL50] Nl50 Aa

• wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      Button: seat 3
      Players in round: 5
      Seat 5: n00bula (65.95)
      Seat 7: Hero (50)
      Seat 8: minaev22 (63.64)
      Seat 1: STAFF2008 (86.04)
      Seat 3: _Interitus_ (53.92)
      n00bula posts small blind (0.25)
      wma30 posts big blind (0.50)
      ---
      Dealing pocket cards
      Dealing to Hero: [A :heart: , A :diamond:]
      MP3 folds, CO folds, BU folds, SB calls $0.25, Hero raises $2, SB calls $1,5

--- Dealing flop [T :heart: , J :spade: , 7 :spade:]
      SB check, HEro bets $2,5, SB raises $11, Hero calls $8.5

--- Dealing turn [2 :diamond:]
      SB bets 19.50, Hero ???

Ten sam koles co od QQ ze statmi 34/17
      NA flopie z mojej storny standart c-bet koles rasie z czym?
      dla mnei z FD, str8 drawem, TP i inne co ja moge wrzucic AI ale stwerdzilem ze skoro to ten sam koles a akcja dzielila doslownie 2 rozdania to moze bedie chcial mnei zrzucic jak z poprzedniej reki wiec c i jesli T bedzie w miare OK pomijajac ze nie chce widziec pol tali ale wcale nie musze byc lepszy bo moze miec jakies 2pair or smth. to bede myslal dalej. T wymazony Hero??

sorki pomylilem watek prosze o przeniesienie
  • 3 odpowiedzi
    • Supernite
      Supernite
      Brąz
      na forum od: 28.02.2009 Posty: 1 532
      Jak dla mnie najczesciej dostaniesz tutaj raise od setow/JT/J7/ czasami Jx, a bardzo czesto od combo-drawow, ktorych moze byc masa na takim boardzie.

Jezeli ze wzgledu na historie twierdzisz, ze on tutaj moze grac tak z oesd czy fd, to twoj call to totalny missplay, poniewaz pozwalasz mu dochodzic do turna po jego cenie. Gram tutaj raise/shove dla ochrony reki oraz po to, zeby zaplacil za swojego drawa.
    • Bielanek
      Bielanek
      Black
      na forum od: 27.03.2007 Posty: 2 490
      Nad czym chcesz się jeszcze zastanawiać, sam wszystko napisałeś. Skoro zagrałeś call na takim flopie, zamiast od razu pushować no to na turnie już musisz.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Bez readow po prostu b/f flop. Zauwaz, ze masa rak, z ktorymi on l/c ciebie tutaj bije. On moze miec kazdy set, kazde dwie pary, strita a jezeli nawet ma tutaj kombo-drawa, to i tak na jego zakres jestes max. po zlej stronie flipa.

Ja to folduje na flopie, a jezeli sadze, ze on moze miec tutaj mase drawow i je grac agresywnie oraz czasami czysty blef, to ship na flopie _nie_ ma sensu. Jezeli shipujemy, to flipujemy o kase. A jezeli callujemy i on nie polepszy swojego drawa na turnie, to on albo b/f i daje nam dodatkowe value, albo b/c bedac juz w plecy!

Wiec jak sie chcesz stackowac, to ship turn!