[NL20-NL50] [NL50€] K9 multi-way pot vs słabi gracze

• Bielanek
      Bielanek
      Black
      na forum od: 27.03.2007 Posty: 2 490
      Wszyscy przeciwnicy w rozdaniu są luźni i mało myślący.

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU (Hero):
      $50.00
      SB:
      $48.68
      BB:
      $52.98
      MP2:
      $23.55
      MP3:
      $109.03
      CO:
      $45.36

Preflop: Hero is BU with K, 9.
      MP2 calls $0.50, MP3 folds, CO calls $0.50, Hero raises to $2.50, SB calls $2.25, BB calls $2.00, MP2 calls $2.00, CO folds.

Flop: ($10.5) 9, 6, 5 (4 players)
      SB checks, BB checks, MP2 checks, Hero bets $6.50, SB folds, BB calls $6.50, MP2 folds.

Turn: ($23.5) A (2 players)
      BB checks, Hero checks.

River: ($23.5) 4 (2 players)
      BB bets $10.00, Hero calls $10.00.

Final Pot: $43.5.

Opłaca się tutaj izolować tych dwóch limperów z K9 na buttonie? Jeden jest 30/2/3.0, a drugi 32/10/1.7

Jeżeli chodzi o post flop to statystyki BB: 43/20/2.6 WWSF:53(po 53F) WTS:34 AgFreqRiv:38(po 24R) after:155hands
  • 8 odpowiedzi
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Dlaczego ch behind turn & call river > bet turn & ch behind river?
    • BloodyB
      BloodyB
      Brąz
      na forum od: 11.05.2008 Posty: 1 113
      czy izolowac z K9 to zalezy od tego jak slabi sa to gracze jak bardzo slabi to jak najbardziej sie oplaca tak grac ;)

flop wiadomo
      na turnie mozna bylo dac maly value bet bo A to raczej go tak czesto nie trafia a moze dalej sprawdzic z gorsza 9 badz fd

as played na river calowalbym to w zaleznosci od historii, AgFreqRiv taczej malo mowi bo masz malo rak i nie wiesz czy jest tutaj wstanie zaminic missed fd w blef czy bedzie betowal tylko Ax
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      Napisane przez CronTheFish
      Dlaczego ch behind turn & call river > bet turn & ch behind river?
      Tyle dla mnie :) masz pozycje wykorzystaj to ewentualnie dla mnie fold r bo multi ma to do siebie ze ktorys z oponentow cos trafia czesto lepszego niz TP 4 kompletuje str8 draw.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Jeszcze dla mnie betsizing na F leży masa drawów ty masz milion donków w pocie wale tu grubo za 9-9,5. T betuje za 2/3 R cb/fold.
    • Bielanek
      Bielanek
      Black
      Zastanawiam się czy w ogóle opłaca się betować w tym multiway pocie tą TP? Zazwyczaj jesteśmy z tyłu, a bet na flopie oznacza, że musimy się all'inować na turnie. Jeżeli już betować to pewnie w okolice 9$, dostajemy push od wszystkich FD, czasami str8 drawów, two pairs które też są w ich zasięgu, sety oczywiście no i w zasięgu SB jest też TT, JJ as well. Zatem albo mamy w okolicach splita, albo jesteśmy ostro do tyłu. Equity na to, że tutaj wszyscy spasują i ukradniemy pulę nie trzeba mówić jakie jest niskie :D

Co sądzicie?

No i tak jak wcześniej wspomniał Cron - bet turn & cb river >> cb turn & bet river. :s_thumbsup:
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Też się nad tym zastanawiałem ale w końcu co chcesz trafić z K9o kiedy izolujesz?? Właśnie dla mnie to jest raczej fold niż izolacja.

I wcale nie musiśz grac o stacki an T kiedy spada jedna z złych kart to najzwyklej ch/f złej mam na mysli np :spade: /7/8
    • Bielanek
      Bielanek
      Black
      Nawet przy dobrej karcie nie widzi mi się grać na stacki na turnie.

Jak sama nazwa wskazuje, isolation bet ma odizolować słabszych graczy, ta sytuacja po prostu rzadko występuje bo sprawdzali nas SB, BB i obu limperów. Często zostaniemy w rozdaniu z jednym słabym graczem i wtedy chcemy trafić taki flop. Dlatego pre jest OK. Jednak vs 3 graczy IMO ten flop wcale nie jest taki wyśmienity.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Preflop to dla mnie nice. Ja tez ich izoluje, ale K9o jest bottom mojego zakresu wtedy. Na flopie betowalbym nie wiecej niz 7. Jednak betuje tutaj z intencja betowania wielu kart na turnie, bo wiele graczy tutaj nie folduje TT, za to nigdy nie c/c tutaj 2pair+, wiec beda mieli slaby range.

Na BB bym tez betowal turn i pewnie czesciej niz nie zamienil moja reke w blef na riverze, z samej racji, ze on ma slaby range. Nie rozumiem troche twojego check na turnie, bo nie spodziewasz sie chyba nigdy blefow od niego tutaj oop?

b/f turn > check + call riv!!