[NL100+] KQs - NL100 rush

• ablazer
      ablazer
      Brąz
      na forum od: 13.08.2008 Posty: 2 086
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.5/$1 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      BB (Hero):
      $110.30
      UTG1:
      $113.25
      UTG2:
      $225.95
      MP1:
      $84.20
      MP2:
      $30.05
      MP3:
      $71.70
      CO:
      $72.95
      BU:
      $116.80
      SB:
      $55.80

Preflop: Hero is BB with Q, K.
      4 folds, MP3 raises to $2.00, 2 folds, SB calls $1.50, Hero calls $1.00.

Flop: ($6) T, 8, A (3 players)
      SB checks, Hero bets $4.30, MP3 calls $4.30, SB calls $4.30.

Turn: ($18.9) 7 (3 players)
      SB checks, Hero checks, MP3 checks.

River: ($18.9) 6 (3 players)
      SB checks, Hero checks, MP3 checks.

Final Pot: $18.9.

Przeciniwcy totalne unki, oboje po 2 rękach.
      Pfr dostaję fajne oddsy. Trafiam fajny stół i decyduję się przejąć inicjatywę i donkbetować. Nastawiam się trochę na raise, stąd
      nie wiem czy nie przekombinowałem, ale chciałem zacząć budować ciekawą pulę. Ch/r nie byłby lepszy? Na turnie total blank, rozgrywam pasywnie, ponieważ
      w mojej opinii nie zrzucę tutaj żadnego Ax i drugi bet będzie nieopłacalny. Znowu ch/r byłby całkiem okej? Przeciwnicy grają mega pasywnie,
      ale przeciwko dwóm nie chcę tutaj bleffować river, dalej nie zrzucam asów.
  • 3 odpowiedzi
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Jestem za SQZ pre. Rozgrywanie KQ bez pozycji jest trudne, a vs. 2 przeciwników już kompletnie. Cieżko wiedzieć na czym stoisz i nie masz informacji o sile ich rąk, dlatego warto przejąć inicjatywę i wtedy na pewno możesz taki board c-betować profitowo, bo masz większe FE przez inicjatywę.

As played przeciwko unkom bym tutaj nie szalał i nie rozgrywał tego pasywnie. Nie wiadomo, czy to nie są donki, co będą robić jakieś chore calldowny, a mając 2 oponentów zmniejszają Ci sie szanse na fold. Gram tutaj pasywnie i nie leaduje, jeśli nie byłem agresorem pf. O ch/r mógłbym pomyśleć, gdybym miał tutaj gutshota, bo wtedy masz z fd i 2 OC (jedna ma szanse byc żywa) naprawde dobre oddsy, zeby tutaj budować pulę już na flopie i wywierac presje na przeciwnikach.

Pozdrawiam
    • ablazer
      ablazer
      Brąz
      na forum od: 13.08.2008 Posty: 2 086
      Napisane przez yac
      Cześć

Jestem za SQZ pre. Rozgrywanie KQ bez pozycji jest trudne, a vs. 2 przeciwników już kompletnie. Cieżko wiedzieć na czym stoisz i nie masz informacji o sile ich rąk, dlatego warto przejąć inicjatywę i wtedy na pewno możesz taki board c-betować profitowo, bo masz większe FE przez inicjatywę.

As played przeciwko unkom bym tutaj nie szalał i nie rozgrywał tego pasywnie. Nie wiadomo, czy to nie są donki, co będą robić jakieś chore calldowny, a mając 2 oponentów zmniejszają Ci sie szanse na fold. Gram tutaj pasywnie i nie leaduje, jeśli nie byłem agresorem pf. O ch/r mógłbym pomyśleć, gdybym miał tutaj gutshota, bo wtedy masz z fd i 2 OC (jedna ma szanse byc żywa) naprawde dobre oddsy, zeby tutaj budować pulę już na flopie i wywierac presje na przeciwnikach.

Pozdrawiam
      No przecież mam gutshota ;) O to chodzi..
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      sorry, tego asa widzialem wczoraj chyba jak czwórkę :D
      anyway, odpowiedź i tak jest wyżej