[NL100+] Rush NL100 - QJs

• ablazer
      ablazer
      Brąz
      na forum od: 13.08.2008 Posty: 2 086
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.5/$1 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      CO:
      $77.15
      BU (Hero):
      $100.00
      SB:
      $201.80
      BB:
      $69.45
      UTG1:
      $100.00
      UTG2:
      $57.45
      MP1:
      $30.70
      MP2:
      $109.00
      MP3:
      $100.00

Preflop: Hero is BU with Q, J.
      2 folds, MP1 raises to $2.00, 3 folds, Hero calls $2.00, 2 folds, BB folds.

Flop: ($5.5) 3, T, K (2 players)
      MP1 checks, Hero bets $3.90, MP1 calls $3.90.

Turn: ($13.3) 4 (2 players)
      MP1 checks, Hero checks.

River: ($13.3) 6 (2 players)
      MP1 bets $6.50, Hero folds, MP1 gets uncalled bet back.

Final Pot: $13.3.

Witam na nowym podforum,

Dobiłem się do tego limitu i zacznę spamować to forum dla odmiany. W wielu
      kwestiach będą to na pewno bardziej standardowe rozdania na początek.

Wziąłem na warsztat rozgrywanie drawów, na stówce początki nie były komfortowe co
      pewnie widać w rozdaniach.

Przeciwnik 23/4 po 25 rękach AF=0,5. Totalny unk raczej, ale uprzedziłem się, że pasywny.
      Jego check na flopie uznaję za słabość i staram się go zrzucić. Po callu obstawiam go raczej na jakieś KQ,AK i uważam
      , że go nie zrzucę. Nie wiem czy poprawnie. Po następnym blanku na river jestem mega easy do zrzucenia, stąd nie do końca mi się
      podoba moje rozegranie. Check flop? powtarzamy na river?
  • 1 odpowiedź
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Jeśli przeciwnik gra tutaj ch/c to często będzie miał tutaj jakąś parę 99, JJ albo coś co zrzuci do 2 beta - na Turnie betowałbym w okolicach 60% i często tutaj pasować będą Ax z [d] i jakieś słabsze pary. Ale przeciwko tak słabemu przeciwkowi raczej preferowałbym check back flop, bo on będąc pasywny właśnie bardzo często będzie w ch/c mode, a my przecież drawujemy tylko do 6 outów, więc nie zdobędziemy tutaj puli.

As played na River raczej nie masz czego tutaj szukac, on nie jest na tyle dobrym graczem, żęby próbować go tutaj risować, cokolwiek reprezentować i tak dalej.

Pozdrawiam