[NL20-NL50] A2s NL 50

• wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      Button: seat 7
      Players in round: 4
      Seat 8: TiltyBob (49.50)
      Seat 2: Call-box (50.54)
      Seat 3: DR ZALANA (214.05)
      Seat 6: Hero (102.97)
      TiltyBob posts small blind (0.25)
      Call-box posts big blind (0.50)
      ---
      Dealing pocket cards
      Dealing to Hero: [2 :diamond: , A :diamond:]

MP3 folds, CO folds, BU folds,Hero raises 1.50 to 1.50, SB folds, BB re-raises $6, Hero calls $4,5
      --- Dealing flop [T :spade: , A :spade: , 5 :diamond:]
      Call-box checks
      Hero checks
      --- Dealing turn [5 :heart:]
      Call-box bets 7.50
      Hero calls 7.50
      --- Dealing river [4 :heart:]
      Call-box bets 22
      Hero calls 22

jego staty 26/19 3bet -8.6 fold BB to steal 50 WTSD - 33 W$SD-47

Wiec tak jego 3bet bardzo duzo moje A2s nie musi byc tu zle po za tym mam pozycje. Jego fold BB mowi mi o tym ze koles lubi sie bronic przed kradzieza wiec mam 2 mozliwosci albo 4bet/fold albo call. Na flopie trafiam A koles ch ja tez wole zaczekac nie chce tu budowac puli. Turn hmm dla mnie spoko on gra pytanie dalczego chce sprawdzic co mam moze liczyl na jakis ch/raise z FD moze betuje KK QQ JJ. R blank a on niestety dla mnie wali bet w 3/4 wydaje mi sie ze gdyby mial AK AQ AJ bil by flopa bo nie widze powodu dlaa ktorego mial by tego nie robic. Mnie bije jego AT w pozostalych albo split albo i'm winner wiec z bulem serca c
  • 2 odpowiedzi
    • BloodyB
      BloodyB
      Brąz
      na forum od: 11.05.2008 Posty: 1 113
      zakladam ze Ty jestes na btn bo według zapisu to na pre sie jakies cuda dzieja :P

callowanie 3betow z A2s to taki sredni pomysl... co bys nie trafil nie wiadomo co z tym robic, dlatego uwazam ze call to najgorsza opcja, 4bet/fold bylby lepszy, fold tez

as played: flop ok, nie chcesz budowac puli itp, turn call tez jest ok, on moze tam betowac duzo rak, jednak na river sklanial bym sie to folda. bijesz tylko blefy, a przeciwnik raczej nie powinien Cie tutaj blefowac po tym jak zagrałes check back na flopi i call na turnie, bo pokazales ze masz jakies sd value, a on sam nie reprezentuje za duzo po tym jak nie gral c beta
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Ole

Ciezki konwerter, ale ocenie. Zakladajac, ze jestes na BU to ... fold preflop jako dosc mocny stnadard. Nie chcesz grac z _najbardziej_ zdominowana ręka z calego jego 3b range (nawet, jesli gra 3b light z A5o nie wie, ze robi to for value na Twoja ręke) wiec gram fold pre zawsze, nawet BU/Blinds.

As played, flop i turn ok-> nie chcesz grac b/f flop, nie chcesz budowac duzego pota na turnie wiec Twoja linia wyciaga max value z jego blefow (mniejszosc) i traci mniej na lepsze made hands (wiekszosc, masa Axo).

Na river folduje- taki overbet na 50nl czesciej oznacza nuts niz air, zwlaszcza u w miare ogarnietego gracza. Fold pre!! :)

Pozdrawiam