[NL100+] ATs nl400 turn action

• simon1989
      simon1989
      Srebro
      na forum od: 23.11.2007 Posty: 5 603
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $4(BB) Replayer
      SB ($274)
      Hero ($943)
      UTG ($412)
      UTG+1 ($400)
      CO ($400)
      BTN ($344)

Dealt to Hero T:diamond: A:diamond:

fold, fold, CO raises to $12, fold, fold, Hero calls $8

FLOP ($26) 4:diamond: 2:heart: 5:diamond:

Hero checks, CO checks

TURN ($26) 4:diamond: 2:heart: 5:diamond: T:club:

Hero bets $16, CO raises to $48, Hero ???

Rywal pros ftp ale bardzo słąbiutki Eunjong Byun mam na niego 6k rąk jest -3k$ i jest to typowy mur, z którym jednak mam dosyć sporą historię. Bardzo słaby i weak. Co do cyferek.

18/14/ raise 1st co 17%/ cbet 49%/ agr frq 30% /wts 22% /w$sd 52%

Jakieś propozycje ?? Zastanwiam się ile value jest w callowaniu i łapaniu jego blefów mając naprawdę mocną rękę a ile w graniu 3b/call. Jedno co wiem to jego skłonności do szybkiego poddawania rąk, mam na myśli, że jeżeli blefuje to robi to zazwyczaj na jednym stricie jednak mamy ze sobą historię więc może to się tutaj zmieniać w tym spocie. Problem jest taki, że on tutaj nie repuje totalnie nic i dlatego mam tutaj kłopot jak to rozegrać.
  • 6 odpowiedzi
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      EDIT: myślałem że masz inną rękę. ;)
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      gram c i jesli trafie jednego z moich 17 out to donk na r i niech mysli czy trafiles czy chcesz przejac a jak nie trafie to ch/f albo ch/c w zaleznoscie od przeciwnika( z tym ze skoro mowisz ze raz blefuje to sklanial bym sie ku ch/f)
    • MatiKosa
      MatiKosa
      Global
      na forum od: 13.07.2008 Posty: 6 405
      Flop będzie git.

Na turnie nie ma bata, abyś się tu poddał, bo masz nutza. Co gość repuje? Jakieś T9/JT/QT/KT. Czasem slowplay'owany set. Chcesz max value od słabych rąk, dla mnie call turn i w zdecydowanej większości przypadków c/c river. Zwłaszcza parówki na 5/4/2 będą dobre na c/c.
    • LeniwiecKuba
      LeniwiecKuba
      Brąz
      na forum od: 10.05.2009 Posty: 528
      To byłoby strasznie weak gdyby nie betował lepszej ręki od Twojej na flopie, więc masz tu nutsa przeważnie, on może próbować zrzucić Cię z PP,prawdopodobnie uświadamia sobie że musi uderzyć river, dlatego call IMO tutaj najlepszy. Na river X/C non diamond, a na złapanym flushu myślę że X-R > lead
    • lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      z tego co piszesz, ze się poddaje to 3b dla balansu z momentem kiedy to robisz bez SD value.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Najwazniejszy jest read, ze on folduje / gra check z air na riverze, jezeli ty callujesz. To znaczy przeciez, ze nie wyciagniesz juz w ogole value z jego air range, co nas prowadzi do tego, ze maksymalizacja naszego EV idzie przez wyciagniecie value od jego semi-blefow lub gorszych made hands.

Jezeli on tutaj raisuje Tx na turnie for value czy for free SD, to napewno tego na raise nie folduje. Jezeli ma jakies dzwine kombo-drawy, z ktorymi gral check flop z byle jakiego powodu, to tez tego nie folduje. Zatem ja tutaj 3betuje na cos, co wyglada jak blef, wiec 102$ np. i raczej sam vbetuje river, bo wiemy, ze on gra check dla kontroli puli i free SD, a naszym 3betem motywujemy jego do bluff-catchowania.