[NL20-NL50] nl25 QJs 3bet pot vs barrel na A

• tezapl
      tezapl
      Brąz
      na forum od: 10.02.2007 Posty: 777
      Przeciwnik 29/27/7 w 800 rozdań jego 3bet to 14%, squizz 13%
      AggFreq f:54% t:36% t:20%
      Cbet : f: 80% t: 55%
      WTSD: 20%, W$SD : 37% (30 rąk)

Jedyna notka to że w normalnej puli (nie 3betowana) grał na suchym boardzie oop 3x 1/2 pot bet z setem

Na preflopie otrzymałem jakiś mały 3bet biorąc pod uwage że mam bardzo dobre oddsy oraz pozycje postanowiłem sprawdzić a nie grać 4bet blef, poniważ myśle że przeciwnik jest w stanie wrzucić troche luźniej.

Flop taki board on pewnie cbetuje cały range dlatego myśle że standard.

Turn to duży problem myśle że na każdą inną karte grałbym tutaj shove, może poza heart, poniważ jego second barrel to aż 55%. Jednak z drugiej strony jest on agresywny nie wykluczone że może blefować na A.

Ale bez readów fold jest ok ?
      Na bricka oraz K shove ?
      Na heart fold ?

Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (4 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

SB ($37.24)
      BB ($28.10)
      UTG ($29.54)
      Hero (Button) ($25.37)

Preflop: Hero is Button with Q:diamond: , J:diamond:
      UTG calls $0.25, Hero bets $1.12, 1 fold, BB raises $2.82, 1 fold, Hero calls $1.95

Flop: ($6.51) Q:spade: , 3:heart: , 8:heart: (2 players)
      BB bets $3.25, Hero calls $3.25

Turn: ($13.01) A:diamond: (2 players)
      BB bets $6.50, Hero folds

Total pot: $13.01
  • 2 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Pf z QJo wole 4bet z QJs podoba mi się call on ma w range pewnie nawet gorsze Qx czy też małe pp.

F standard

T tu jest ciężko powiedzieć ale w 3betowanej on na takim stole raczej nie będzie grał 2nd barrel bluffa kiedy ty w range masz często Ax AQ/AKs/AJs więc fold jest jak najbardziej ok.

Jedyne co mi się nie podoba to to ze napisałeś że byś grał shove na każdej karcie innej.

Shove nie ma sensu Nie sprawdzi cię nic gorszego niz lepszego nie wyrzucisz kiedy spada cos innego niz A to nadal grasz tylko call żeby trzymac jego range jak najszerzej jak on tam blefuje to daj mu jeszcze raz to zrobic na R jak gfra tak z QTs to na T moze jeszcze foldowac ale na R juz tego nie zrobi. Dlatego call>shove na non A T .
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Ole

Pre ze wzgledu na jego sizing (zdecydowanie za maly, dobrze wycenil Ci praktycznie kazdy call) wole callowac niz foldowac + masz ręke, ktora calkiem fajnie gra postflop IP w bu/blinds. Na wiekszy 3bet, folduje.

Na flopie ok, na turnie A powoduje, ze on bedize tutaj dosc czesto 2ndbarrelowal jako bluff ale nie majac takich readow/informacji, preferuje fold. Majac reada i historie, ze multibarreluje scare cards preferuje prawdopodobnie call i re-evaluate river albo shove z tym, ze na tych limitach bluffshovowanie w tym spocie nie jest na pewno +EV.

Pozdr