[NL100+] Jj Nl400

• simon1989
      simon1989
      Srebro
      na forum od: 23.11.2007 Posty: 5 603
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $4(BB) Replayer
      SB ($676)
      BB ($436)
      UTG ($420)
      Hero ($1,034)
      CO ($484)
      BTN ($421)

Dealt to Hero J:club: J:heart:

fold, Hero raises to $12, CO calls $12, fold, fold, fold

FLOP ($30) J:diamond: Q:heart: K:spade:

Hero checks, CO bets $24, Hero calls $24

TURN ($78) J:diamond: Q:heart: K:spade: 2:heart:

Hero checks, CO bets $55, Hero calls $55

RIVER ($188) J:diamond: Q:heart: K:spade: 2:heart: 3:club:

Hero checks, CO bets $160, Hero calls $160

Ten sam co od QQ...

Dlaczego tak ?? Zastanawiam się ile jest tutaj value w 3 barrelowaniu tego boardu a ile w underrepowaniu tej ręki w sposób jaki zagrałem. Chodzi mi o 3 strits value i jego bluff jak i value range w tych kompilacjach.
  • 3 odpowiedzi
    • MatiKosa
      MatiKosa
      Global
      na forum od: 13.07.2008 Posty: 6 405
      Ekhm, mam rozumieć, że Ty go tu stawiasz na {AT, T9s, QQ, KK} ? ?(

Dlaczego nie c/r river ? Myślisz, że on tu wywali two pair ? Gdyby betował mocniej, powiedzmy pot/pot/pot - to byś zrzucił w którymś momencie tego seta? Wiadomo, że nie. Więc jak ma być cooler to będzie, ale w większości przypadków jesteś tu ładnie z przodu, więc IMO już c/r turn, bo na river spadnie A/T/ i jestem ciekaw, co wtedy robisz ;p Srsly, nie czaję, dlaczego nie grałeś c/r AI river.

Plus druga sprawa - blefujesz OOP w ten sposób? Zapewne nie... Zatem będzie raczej dość widoczne, że tego typu linia, to jakaś petarda u Ciebie. Wolałbym std bet/bet/bet, dopóki nie mam readów, że gość to jakiś sick maniak (nie wiem co to znaczy ten od QQ, nie dałeś statów tutaj) i będzie betował zawsze na oznaki słabości.
    • Sterwor
      Sterwor
      Brąz
      na forum od: 27.02.2009 Posty: 2 078
      nie c/raisowal rivera bo jest wiecej kombinacji sprwadzajacych ktore go bija niz tych od ktorych dostanei value

A jak chodzi o sama reke to bardzo ciekawie zagrane bo na takich boardach mozesz czesto indukowac blefy i na bardzo agresywnych graczy a takich sporo jest na nl 400 mozesz wciagnac czesto value od pure airu.

Ale mimo wszystko lubie c/r turn bo faktem jest ze wyrzucisz pare slabszych ukladow a moze nawet sporo, ale w dalszym ciagu mozesz dpstac value od jakiesgos backdoor flush drawa czy jakiesgos tx a mozliwe ze on bedzie widzial twoj range jako jakies drawy i sprwadzi cie lightowo.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Rozmawialismy juz troche na temat tej reki. Moim zdaniem tutaj na poczatku nei ma co patrzec przez pryzmat, ze nie wiesz, czy otrzymasz 3 razy value. Na dodatek nie wiesz nigdy, co twoj przeciwnik bedzie robil, a porownujac tutaj np. value z cbeta lub c/c tylko na jednym streecie, to sadze, ze ty czesciej zostaniesz tutaj sfloatowany niz bedziesz mogl sie spodziewac lightowych bluffbetow.

Tez nie ma co balansowac tutaj twojego c/f i napewno powinienes wzmacniac twoj betting-range zamiast tego. A jak jednak juz zaczynac grac pasywnie, to c/c 3x jest napewno najlepsza opcja. c/r w zadnym momencie nie ma sensu, a bez dalszych informacji lub readow, to tez nie widze opcji foldowania rivera, nawet, jak jego sizing z turna na river wyglada podejrzany.