[NL20-NL50] NL50 KQs

• shadeson
      shadeson
      Brąz
      na forum od: 17.11.2008 Posty: 883
      przeciwnik powiedziałbym, że dobry, dość agresywny

Cake Poker No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Cake-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (UTG) ($51.25)
      MP ($70.45)
      Button ($60.45)
      SB ($67.18)
      BB ($54.25)

Preflop: Hero is UTG with K, Q
      Hero bets $2, MP calls $2, 1 fold, SB calls $1.75, 1 fold

Flop: ($6.50) 3, Q, 3 (3 players)
      SB checks, Hero bets $4, MP calls $4, 1 fold

Turn: ($14.50) J (2 players)
      Hero bets $9, MP raises to $18, Hero calls $9

River: ($50.50) 6 (2 players)
      Hero checks, MP bets $18.95, Hero calls $18.95

Total pot: $88.40 | Rake: $3

flop oczywiście bet 4value, turn: QJ + możliwe semibluffy, set JJ mało prawdopodobny bo raczej oponent dużo 3betuje. Mam też notkę, że z TPTK może risować takiego flopa więc AQ też bym zdyskontował dlatego call, river c/c jako blluff catch bo value nie mam. ok, czy fold turn mimo wszystko bo częstotliwość semi blefu będzie dużo niższa niż value betu?
  • 5 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Nie nazwał bym kogoś kto gra miniraise dobrym przeciwnikiem raczej donkiem.

na T to jest easy call znając życie ma on tam QJ ale może tak grac jakiś spazz z niskim pp bo wydaje mu się że uwierzysz mu w 3x czego on praktycznie w range nie ma. QQ 3betuje pf AQ często też więc jedyne co zostaje to QT/QJ gdzie jedynie QJ może tak zgarać.

Na R masz tam easy ch/shove dostajesz call od 3x/QJ/AQ-o ile to nie 3betuje pf i gra tak dziwnie.

Jak pokazał coś innego niż QJ czy 3x to notatka i kosisz frajera.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Ja bet/folduje tego turna i czuje sie z tym swietnie. Za kazdym razem gdy widze linie call flop minraise turn to zakladam, ze przeciwnik ma nutsy. Zwlaszcza gdy jest unknownem.

turn: QJ + możliwe semibluffy, set JJ mało prawdopodobny bo raczej oponent dużo 3betuje.

Nie wiem jakie semi bluffy. Jezeli nie mam zadnych readow to zakladam, ze przeciwnik bedzie callowal tego turna z lub , a raisowal 3x i QJ. Bo ludzie zwykle nie sa zbyt kreatywni i raisuja jak maja dobrego handa a calluja jak maja draw.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      Napisz co miał jak możesz bo mnie jakoś ciekawi.
    • shadeson
      shadeson
      Brąz
      na forum od: 17.11.2008 Posty: 883
      33
    • czak2
      czak2
      Srebro
      LOL cały czas myślałem że na R łapiesz Flusha :facepalm: dopiero teraz zobaczyłem że masz w daimond :rage: