[NL2-NL16] AQs 0.01/0.02

• rootpl
      rootpl
      Brąz
      na forum od: 03.04.2010 Posty: 1 692
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $1,23
      BB:
      $1,55
      Hero:
      $2,47

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (4 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.87 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with A:heart: , Q:heart:
      CO folds, Hero raises to $0,08, SB raises to $0,14, BB calls $0,12, Hero calls $0,06.

Flop: ($0,42) A:spade: , T:spade: , 9:club: (3 players)
      SB checks, BB bets $0,2, Hero calls $0,20, SB folds.

Turn: ($0,82) 7:spade: (2 players)
      BB checks, Hero checks.

River: ($0,82) T:diamond: (2 players)
      BB raises $1,21 (All-In), Hero calls $1,21.

Final Pot: $3,24

Tak przeglądam sobie ręce jakie dziś zagrałem i to mi sprawiło duże problemy.

1. Po moim podbiciu koleś robi niskiego 3beta - tutaj już powinien być fold czy dokładamy z AQ w kolorze ?
      2. Na flopie trafiam A, przeciwnik podbija, na AT go nie obstawiałem, sprawdzam
      3.Turn chyba powinienem betować ?
      4. River raczej przyjazny, nie dawałem mu ręki z T

Z góry dzięki za pomoc !
      Pozdro
  • 2 odpowiedzi
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      Niski PFR nie zapowiada nic dobrego, ale call to minimum na preflopie co musisz zrobić. W 4bet/broke bym się nie bawił z uwagi ma to, że pewnie będziesz zdominowany na jego push.
      Flop, call z uwagi na niski cbet
      Turn, chb jak dla mnie ok. Jedyna ręka, która by sprawdziła a którą bijesz to jakieś K:spade: K albo Q:spade: Q
      River, T nic nie zmienia, co prawda mógł tu przyspazzować jakieś KK ale jakoś nie widzę żebyś tutaj był na prowadzeniu, a musisz być w 30% przypadków żeby to było EV0 :o Najczęściej widzę u niego AA, rzadziej AK, może jakimś cudem AT-AQ, JJ-KK bardzo rzadko.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Preflop musisz sprawdzić ze względu na super oddsy i czasami Twoja TP będzie dobra albo trafisz tripsa/kolor/... Ale postflop należy zagrać ostrożnie.

Flop: call jest co najmniej, ponieważ bije Ciebie TT/99, AK a Ty jesteś ahead vs AJ/KQ może nawet jakieś KJ rywal nie wygląda na kompetentnego.
      Turn: check behind jest okej ponieważ nie ma wiele value.
      River: fold, ponieważ on rzadko kiedy będzie blefował a może mieć lepsze ręce typu AK/flush/TT/99 a czasami nawet At.