[NL2-NL16] AKs 0.01/0.02

• rootpl
      rootpl
      Brąz
      na forum od: 03.04.2010 Posty: 1 692
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $2,96
      MP3:
      $2,13

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.87 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with A:diamond: , K:diamond:
      Hero raises to $0,08, MP3 raises to $0,24, 4 folds, Hero raises to $0,75, MP3 calls $0,51.

Flop: ($1,53) T:spade: , 8:heart: , 3:heart: (2 players)
      Hero bets $1,2, MP3 folds, Hero gets uncalled bet back (All-In).

Final Pot: $1,53

Nie wiem czy dobrze to rozegrałem.
      Podbijam, on 3bet to ja go jeszcze raz przebijam, sprawdzam - więc nie obstawiam go na AA, KK, QQ i JJ też raczej nie.
      Nic na flopie nie trafiam, ale byłem dość mocnym agresorem przed flopem więc robię chyba trochę za mocnego c.beta, przeciwnik pasuje.

1.Dobrze, że przed flopem przebijałem jego 3beta czy tutaj już był easy fold ?
      2. Dobry ten bet na flopie ?

Chyba źle to wszystko rozegrałem bo nawet pozycji nie miałem. Jak takie ręce rozgrywać gdy dostajemy po podbiciu 3 beta ?

Z góry dzięki za pomoc !
      Pozdro
  • 1 odpowiedź
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      4bet jest okej, ponieważ jesteś bez pozycji a rywal to unk czyli call odpada a fold jest tylko EV0 gdy 4bet/call jest najprawdopodobniej EV+ ponieważ zysk pójdzie albo z fold equity albo z equity gdy się stackujesz.

Na flopie gram po prostu c/f licząc na to że rywal z AQ pójdzie na showdown. Shovując wypłacasz się jego TT+, a jedyne co zrzucasz to np. AJ+/KQ.