[NL20-NL50] QQ oop NL50

• Motopompa
      Motopompa
      Złoto
      na forum od: 22.02.2008 Posty: 82
      Entraction - €0.50 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: €50.00
      MP: €21.72
      CO: €134.19
      BTN: €64.93
      Hero (SB): €59.89
      BB: €42.91

Hero posts SB €0.25, BB posts BB €0.50

Pre Flop: (pot: €0.75) Hero has Q:diamond: Q:spade:

UTG raises to €1.75, fold, fold, fold, Hero calls €1.50, fold

Flop: (€4.00, 2 players) 6:heart: 8:heart: 9:diamond:
      Hero checks, UTG bets €3.00, Hero calls €3.00

Turn: (€10.00, 2 players) 3:diamond:
      Hero checks, UTG bets €7.50, Hero calls €7.50

River: (€25.00, 2 players) 4:club:
      Hero checks, UTG bets €14.00, Hero calls €14.00

Nie chciałem 3betowac pf na tego gracza, 20/17 na UTG

Czy taki calldown ma sens? W sumie nie chcemy zobaczyć połowy talii, ale nic groznego nie spada, bez redrawu nie chciałem reraisować. na flopie, czy to jedyna słuszna droga?
  • 2 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Dla mnie jedyna słuszna to 3bet pf piszesz że nie chcesz na takiego gracza jak on jest właśnie jednym z lepszych do tego. On nie otwiera wcale tak wąsko z UTG zagra call z TT-QQ/AQs czasami AK więc ewidentnie masz tu 3bet.

As playde skoro nie 3betowałeś to chyba nie można tego inaczej zagrać jak zagrałeś stół jest na tyle kiepski że po raise ciężko będzie o call od czegoś gorszego niż 2pary+.
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Ole

Piszesz, ze nie chciales go 3betowac preflop ale z jakiego powodu!? 3bet nie jest tutaj _must do_ ale na pewno jest lepszym 'standardem' niz cc, wiec preferuje taka opcje bez konkretnej metagame i historii.

As played, c/c flop i c/c turn to jest max, co bym tutaj robil. Masz reada, ze on moze multibarrelowac ten flop z AK-AQ, JJ-TT? Jesli tak, swobodnie mozesz grac w ten sposob po czesci bluffcatchowac a po czesci for value od worse made hands, ale w wiekszosci przypadkow moim zdaniem trafisz pod pedzace AA-KK, czasami sety, ktore sa w wiekszosci barrelowania jego UTG range + z AK-AQ moze zagrac c/f turn a skoro dostal call po betcie, moze bardzo czesto poddac river wiedzac, ze jest against TT-QQ imo.

Pozdr