[NL20-NL50] 67s Nl25 Rush

• franeczek
      franeczek
      Global
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 2 439
      Full Tilt Poker $25.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 867751
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BB: $35.46
      UTG: $14.96
      MP: $25.26
      CO: $26.36
      BTN: $28.24
      Hero (SB): $41.11

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with 6 :club: 7 :club:
      3 folds, BTN raises to $0.50, Hero calls $0.40, BB calls $0.25

Flop: ($1.50) 7 :spade: 3 :club: J :club: (3 players)
      Hero checks, BB checks, BTN bets $1.25, Hero raises to $4, BB folds, BTN raises to $10, Hero raises to $40.61, BTN calls $17.74 all in

Turn: ($56.98) 8 :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: ($56.98) 4 :spade: (2 players - 1 is all in)

villian is 23/21/2.7 with steal 37% after 52 hands.

Dostaje dobre oddsy do call, obstawaiam że BB też dołoży mając oddsy 5:1.

Teraz pytanie o postflop a mianowicie on tu nie cbetuje air w 3-way pota nawet IP. Miałem z nim już jakąś historię a mianowicie4-bet'ował mnie/calnął pusha z 66 więc raczej nie respektuje moich raise'ów.

Cięzko mi tu przypisać jakiś zakres na tego minraise'a, nie miałem wtedy read'a na to bo standardowo stealował 3 bb z BTN. Na dość szeroki zakres:
      http://www.PokerStrategy.com
      Operation canceled... 8 225 851 games processed in 11 seconds.

Board: Jc 7s 3c
      Dead:

Equity Win Tie Loss Hand
      Player 1: 44,717% 44,698% 0,038% 55,264% 7c6c
      Player 2: 55,283% 55,264% 0,038% 44,698% 77, 33, AcQc, KcQc, 9c8c, 6c5c, 5c4c

----------------------------------------

Jestem więc lekkim underdogiem na taki zakres. Jaka tu jest optymalna linia??
  • 4 odpowiedzi
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Call pf jest OK.

Teraz pytanie o postflop a mianowicie on tu nie cbetuje air w 3-way pota nawet IP. Miałem z nim już jakąś historię a mianowicie4-bet'ował mnie/calnął pusha z 66 więc raczej nie respektuje moich raise'ów.

Ja donkuje tego handa i shovuje nad jego raisem. Zwlaszcza jezeli koles nie respektuje Twoich betow/raisow to moze pokusisc sie na jakiegos bluff raisa. Dodatkowo mozesz trapnac troche kasy od BB, jezeli akcja pojdzie Twojdonkbet/call od BB/ raise od BTN i Twoj allin.

Board: Jc 7s 3c Dead: Equity Win Tie Loss Hand Player 1: 44,717% 44,698% 0,038% 55,264% 7c6c Player 2: 55,283% 55,264% 0,038% 44,698% 77, 33, AcQc, KcQc, 9c8c, 6c5c, 5c4c

As played ten hand range jest zdecydowanie zbyt tight. Gosc na pewno moze grac w ten sposob AA-QQ, AJ, cala mase NFD etc. Dlaczego uwzgledniles tylko AhQh a nie np. Ah2h ?

Tak czy inaczej masz tylko 100bb i nutsy, ktore maja swietne equity na flopie, wiec powinienes cieszyc sie idac All in.
    • wojtekkk25
      wojtekkk25
      Brąz
      na forum od: 03.12.2009 Posty: 641
      a nie lepiej bylo tylko sprawdzic jego podbicie po flopie do 10$??
      po kiepskim dla nas turnie oddsy nam zdecydowanie spadaja, chyba lepiej stracic 10$ niz 28?? moze mieć Jx 88+ wyzszego drawa do koloru? przeciez nie blefuje na twoja agresje przed i po flopie,chyba ze ma drawa i jestes z 77 z przodu.
      mocno bym sie zastanawial na rivrze jakby wrzucil all in co zrobic,to dlatego by nie miec takich zagadek trener radzi zestakowac sie juz po flopie?
    • franeczek
      franeczek
      Global
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 2 439
      Napisane przez ZZZet

As played ten hand range jest zdecydowanie zbyt tight. Gosc na pewno moze grac w ten sposob AA-QQ, AJ, cala mase NFD etc. Dlaczego uwzgledniles tylko AhQh a nie np. Ah2h ?

Problem z tym że on standardowo betował 3 bb z BTN i ten jego minraise był co najmniej "dziwny" uznałem że on z QQ+ pre budowął by pule więc zagrałby standarowe 3bb bo to był jego stnadard bet sizing. Jakkolwiek różnicowanie swojego bet sizingu jest głupie w zależności od ręki to ludzie to robią.
      Chociaz on zdecydowanie może mieć tu Axs, chociaż jego 3-bet wygląda mocno (pomijając historię między nami), raczej uznałem że słabe drawy by shovo'wal nad moim rais'em, a nie 3-betował.
      Jaki byś mu przypisał range na takie zagranie (jeśli standardowo podbija 3 bb??)
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Napisane przez franeczek
      Napisane przez ZZZet

Problem z tym że on standardowo betował 3 bb z BTN i ten jego minraise był co najmniej "dziwny" uznałem że on z QQ+ pre budowął by pule więc zagrałby standarowe 3bb bo to był jego stnadard bet sizing. Jakkolwiek różnicowanie swojego bet sizingu jest głupie w zależności od ręki to ludzie to robią.
      Chociaz on zdecydowanie może mieć tu Axs, chociaż jego 3-bet wygląda mocno (pomijając historię między nami), raczej uznałem że słabe drawy by shovo'wal nad moim rais'em, a nie 3-betował.
      Jaki byś mu przypisał range na takie zagranie (jeśli standardowo podbija 3 bb??)
      Nie zwracalbym tak duzej uwagi na to, ze zrobil 2bb preflop. Moze to byl missclick. Moze z innych pozycji raisuje za 3bb, a z BTNa za 2bb?

Dlatego nie sadze, zebys mogl wykluczyc z jego ranga overpairy. Na pewno ciagle moze miec Ax.

Shove nad jego raisem to jedyna opcja.