[NL100+] Rush Nl100 AK#2

• Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      na forum od: 20.11.2007 Posty: 988
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      Hero ($155)
      BB ($64.50)
      UTG ($104)
      UTG+1 ($104)
      UTG+2 ($100)
      MP1 ($291)
      MP2 ($167)
      CO ($188)
      BTN ($43.70)

Dealt to Hero A:heart: K:club:

fold, fold, fold, fold, MP2 raises to $3, fold, fold, Hero raises to $10, fold, MP2 calls $7

FLOP ($21) A:diamond: 2:club: 7:heart:

Hero bets $12, MP2 raises to $28, Hero calls $16

TURN ($77) A:diamond: 2:club: 7:heart: 9:club:

Hero checks, MP2 checks

RIVER ($77) A:diamond: 2:club: 7:heart: 9:club: 6:diamond:

Hero bets $28, MP2 folds

Hero shows A:heart: K:club:

Hero wins $74

16/14/3.0AF/ 56hands

Plan na reke to bet bet bet, lecz nie wychodzi.

Call F z intencja c/call T i nie wiem co na R ??
      Na R gram thin valubet od gorszych Ax ?

Druga opcja która przeszła mi przez myśl był call F i bet T by nie tracic value od gorszych Ax w jego oczach mój call to głownie Ax na które pewnie w tym momencie mnie obstawił. Na jego dalsza agresje raczej bym zrzucił.

Mr na F polaryzuje sie w jego rangu do TPXK/air/monstera/
      Seta nie widze sensu raisowac na tak suchym flopie. wiec zostawiam mu w rangu TP i air. Przy dużej agresji pozwalam mu przejac inicjatywe.
  • 4 odpowiedzi
    • sickpastor
      sickpastor
      Global
      na forum od: 17.06.2009 Posty: 8 054
      Nie wiem, czemu cbetujesz taki flop. Check/call wyciąga value od KK-QQ , masz mega suchy flop, bije Cię tylko AA i jakimś cudem 22/77, które b. rzadko on tutaj będzie callować 4 set value.
    • Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      na forum od: 20.11.2007 Posty: 988
      Dobra gram c/call w 3bet pot na co on mnie tu obstawi??
      Co na T i R gram oop?

Gram CB bo to jest dobry flop do cb-a, a później moge sie pokusic żeby mnie floatował, betowal swoje gorsze Ax something, sam moge kontynuować agresje na T.

CBet wydaje mi sie tu standardem kwestia jak to poźniej rozegrać.
    • autic
      autic
      Brąz
      na forum od: 13.06.2009 Posty: 732
      as played

moim zdaniem taka linia jak tu zagrana jest najbardziej optymalna, bo właśnie w ten sposób wyciągniesz max value z KK/QQ itd., bo flop A high agresor w 3betowanym pocie powinien zawsze betować, sprawdzenie właśnie pokazało by, że raczej ma tego A i robiąc c/c wyciągnęlibyśmy maks 1 beta na turnie, lub riverze.

w tej sytuacji grając bet flop KK/QQ praktycznie zawsze sprawdzi tak samo jak reszta A która się tu znalazła jakimś dziwnym trafem c/c turn, i można się pokusić o jakiś mały value na riverze, który też powinien zostać sprawdzony
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      cześć

C-bet flop jest moim zdaniem jak najbardziej odpowiedni, bo często będziesz tutaj balansował swoje TPTK z air jak i z medium strenght hand. Przeciwnicy raczej nie wyrzucą tutaj JJ-KK na jednego beta, więc czy grając bet czy grając ch/c masz tutaj jakieś value, ale betowanie jest lepsz, bo kontrolujesz sytuacje i sam dobierasz wartość zakładu.

W momencie kiedy on gra minrise to raczej nigdy nie ma tutaj seta, bo będąc IP w 3betowanej puli może spokojnie rozgrywać go pasywnie i czekać na Twoje bety. Dlatego najczęściej będzie to jakiś tani blef, ew. AQ rozegrane w jakiś dziwny sposób, albo jakiś slaby Axs. Dlatego ja gram tutaj call i pozwalam mu wystrzelać się, jeśli blefuje, albo samemu v-betować River, jeśli na Turnie nie będzie betowal

Pozdrawiam