[NL20-NL50] Nl 25 - KK

• 147maker
      147maker
      Black
      na forum od: 13.04.2009 Posty: 513
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

saw flop | saw showdown

BB ($34.68)
      Hero (UTG) ($45.70)
      MP ($39.35)
      Button ($84.79)
      SB ($37.45)

Preflop: Hero is UTG with K:spade: , K:club:
      Hero bets $1, 3 folds, BB calls $0.75

Flop: ($2.10) 8:club: , 5:spade: , 6:diamond: (2 players)
      BB bets $1, Hero raises to $2.75, BB raises to $33.68 (All-In), Hero ???

I teraz pytanie, dobry czy zły jest tutaj fold? Mała próbka rąk(70), ale koleś pasywny. FtCb 70%, AF 0.8, Flop Raise 13%. Zastanawiam się, czy grałby tak :77,TT+. TPTK i air raczej wyrzucam z jego zasięgu. Widziałem tam seta lub gotowego strita. Sam nie wiem, jak ktoś może to niech się wypowie. Jego staty ogólne to 33/6.
      (skopiowane z bloga ;) )
  • 2 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Nie dosyć że donk 33/6 to jeszcze donkuje F co zwykle jest oznaką słabości bądź drawa tym bardziej że potem odwija się shovem co nie ma już totalnie sensu on tym chce raczej wytworzyć FE niż zachęcić cię do call chyba że cie jakoś leveluje.

Jedyne co psuje to to że jesteście 150bb ale dla mnie nawet tak deep jest to no-brainer stack off na takiego donka na tym F ma tam mase drawów/OP/setów/2par na co masz wystarczająco equity.

aa i twój raise F :facepalm: raise do 3,5-4$
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Czak, twoja analiza tutaj malo wniosla szczerze mowiac. Jedyne co, to ze r/f nie ma duzego sensu. W momencie, kiedy taki pasywny gracz gra donk, to przeciez zawsze jest mocny.

Wielu graczy robi jeden duzy blad i to jest raisowania OP np. w spotach, gdzie na 3bet sie skladaja lub nie ma w ogole takiej potrzeby, bo jestesmy WA/WB. Kazdy 2pair/sety/strit ma grubo na nas tutaj i dlatego raise na flopie nie ma sensu. Jak on sobie tak lubi grac drawy tanio, to wtedy spokojnie robimy sobie notke i wiemy na nastepny raz, ale skoro nie wiemy, z czym on tak gra, to nie widze wiele value tutaj w raisowaniu, a juz w ogole we wrzucaniu 150bb tutaj do puli na takiego pasywnego gracza.

Ja tutaj calluje flop i kazdy dobry turn i river, jezeli nie otrzymam overbeta. Zatem wyciagam wnioski i adaptuje pod to.