[NL20-NL50] Nl 25 Qq

• Brookeet
      Brookeet
      Global
      na forum od: 17.03.2010 Posty: 1 338
      $0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (4 handed)

Known players:
      BB:
      $61.92
      CO:
      $25.55
      BU:
      $27.87
      SB (Hero):
      $50.90

Preflop: Hero is SB with Q, Q.
      2 folds, Hero raises to $0.75, BB raises to $2.25, Hero raises to $6.85, BB calls $4.50.

Flop: ($13.5) 7, 2, T (2 players)
      Hero bets $7.25, BB calls $7.25.

Turn: ($28) 3 (2 players)
      Hero bets $12.50, BB calls $12.50.

River: ($53) 5 (2 players)
      Hero bets $12.50, BB calls $12.50.

Final Pot: $78.

Zagrałem R bez pozycji na co dostaje RR ( notka na gracza RR pre przy AQ+ JJ QQ KK ) postanowiłem się odwinąć na co dostałem call. Na moje oko byłem w tym momencie z przodu. Na flopie postanowiłem nie oddawać inicjatywy i zagrałem nieco mniej niz 2/3 puli dostaje call. Turn w tej chwili uważam że wrzuciłem za mało okolo 18$ bylo by myślę ok. Jego call tutaj ?? ma parę złapał seta ? drow w color ? River powinienem tutaj być już stack off nie stało się tak ?? bo zle dobrałem poty. Oboje byliśmy DEEP to moja pierwsza tego typu sytuacja na tym limicie.Dlaczego sądziłem że jestem z przodu bo przeciwnik miał AF 8 po 200 hands a nie chciał przejąć inicjatywy.Proszę o poprawna linię opierdziel jeżeli trzeba. A jak komuś sie chce to niech to opisze wedlug słownika bo ja nie potrafie.
  • 2 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      call 4bet ja mu daje range AQs/AKo/AKs/TT/JJ/QQ/KK

F cbet jest ok wilekość tak samo on tu sprawdzi z TT+ czasami może z jego agresją pokusić się o float.

T ja gram tu ch/c betem wyciagasz value tylko od JJ a chcesz jeszcze value od AK/AQ może czegoś innego co sprawdziło pf/F a z jego agresją jest mocno prawdopodobne że on bedzie tu czasami floatował.

R też gram ch/c

taka linią F bet T ch/c R ch/c wyciagasz max value z jego całego range przy okacji tracąc najmniej kiedy jesteś od tyłu.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Napisane przez czak2
      call 4bet ja mu daje range AQs/AKo/AKs/TT/JJ/QQ/KK

F cbet jest ok wilekość tak samo on tu sprawdzi z TT+ czasami może z jego agresją pokusić się o float.

T ja gram tu ch/c betem wyciagasz value tylko od JJ a chcesz jeszcze value od AK/AQ może czegoś innego co sprawdziło pf/F a z jego agresją jest mocno prawdopodobne że on bedzie tu czasami floatował.

R też gram ch/c

taka linią F bet T ch/c R ch/c wyciagasz max value z jego całego range przy okacji tracąc najmniej kiedy jesteś od tyłu.
      Jak na preflopie dajesz mu taki tight range, to 4b/f z QQ jest ok, bo on nigdy tutaj nie blefuje, a ty chcesz wladowac conajmniej troche kasy na AK/AQ/KQ. Sizing na te stacki jest ok, ogolnie na 100bb 4bet do 2.5-2.7 max oop bedzie tez wystarczajaco wysoki.

Na flopie napewno cbetuje 1/2 PS lub troche ponizej czysto for value. Betowalbym tak caly moj value range. Na turnie juz nie widze, bym otrzymal 3 razy value od AT lub JJ, wiec gram c/c vs. floaty i dla kontroli puli. Gralbym tutaj c/c turn + c/f river, bo na tym limicie sie nie spodziewam crazy blefow.

Jezeli ty twoja linia teraz zobaczysz, ze on tak gral z JJ, to nastepnym razem oczywiscie powinienes wrzucac AI na riverze, ale tego przed tem nie wiesz i ze wzledgu na wasze stacki tez nie wiem, czy ktos chetnie sprawdza 3x z JJ tutaj.