[NL20-NL50] NL 25 A6s

• Brookeet
      Brookeet
      Global
      na forum od: 17.03.2010 Posty: 1 338
      $0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      SB:
      $26.73
      BB:
      $61.92
      MP2:
      $25.90
      MP3:
      $27.11
      CO (Hero):
      $26.85
      BU:
      $25.00

Preflop: Hero is CO with 6, A.
      2 folds, Hero raises to $0.75, BU folds, SB raises to $2.25, BB folds, Hero calls $1.50.

Flop: ($4.75) 4, 8, 6 (2 players)
      SB bets $2.52, Hero raises to $12.31, SB raises to $22.10, Hero raises to $24.60, SB calls $2.38.

Turn: ($53.83) A (2 players)

River: ($53.83) Q (2 players)

Final Pot: $53.83.

Po przeczliczeniu wychodzi że jestem Preflop z tyłu na jego range
      88+, A6s+, K7s+, Q9s+, JTs, A7o+, K8o+, Q9o+, JTo
      Tym bardziej po jego rr powinienm zrzucić reke

Na flopie ja zagrałem rr chciałem go wywalić bez SD lecz dostałem tutaj znow rr w puli było już tyle że fold na moje oko był nie opłacalny ( niechcialem też dać sie wyblefować ) na szybko licząc sądziłem ze jestem w tym momencie z przodu.

Pewnie ktoś zapyta jakie miałem ready na przeciwnika rozagralismy na tym stole około 200 rąk gram narazie jeden stolik i obserwowałem stolik. Jako że to pierwszy dzień na tym limicie histori brak.
      Fachowo tez opisać nie umie ale jeszcze sie naucze :P

Proszę o poprawną linię tutaj wynik zamieszczę później.
  • 4 odpowiedzi
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Nie ogarniam.
      Skąd ty wziąłeś ten range?
      Fajnie że obserwowałeś stolik i że masz "jakieś ready" ale jeżeli chcesz "fachowej" oceny to musisz się nimi z nami podzielić.
      Równie dobrze mógłbyś usunąć z HH swoje holecards.
    • Brookeet
      Brookeet
      Global
      na forum od: 17.03.2010 Posty: 1 338
      12/7 steal 50 AF 3.5 to nie bedzie raczej mnie tutaj przebijał OOP
      Nie jestem PRO wiec pytam o poprawna linie.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Napisane przez Brookeet
      12/7 steal 50 AF 3.5 to nie bedzie raczej mnie tutaj przebijał OOP
      Nie jestem PRO wiec pytam o poprawna linie.
      Poprawna linia na takiego nita to fold pf.

As played call F lub ch/f zalezy od info czy on tu cbetuje OC i czy potem jak nie trafi odpuszcza ręke jak tak to call jak nie to fold.

A twój range jest nieźle z kosmosu wzięty on tam ma JJ+/AQs/AKo/AKs
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Siema,

sorry, ze ocena trwala tak dlugo, ale niestety bylem na wakacjach.

---

Z gory poradzilbym tobie przeczytac sobie http://pl.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=52028. Poradnik napewno da ci wiele pomocnych krokow by zoptimalizowac twe analize.

Co do rozdania. Jezeli gracz 12/7 ciebie 3betuje, to on to robi ze strasznie waskim zakresem. On przeciez tylko podbija 7 procent na preflopie i jak z 3tego np. 3betuje 10 procent, to to i tak jest tylko 0.7% mozliwych rak, wiec praktycznie same nutsy. Wiem, ze nie podales 3beta, ale tylko z gory mowie, ze on jest nitem i jezeli 3betuje, to raczej ma grubo.

Dlatego tez z twoja reka nie ma po co callowac jego 3bet. Twoj Ax, pomimmo, ze moze miec 30% na jego range, to w razie trafienia flopa i akcji bedzie zawsze zdominowany i dlatego call bedzie napewno -EV. Takiego murka tez nie da sie wyblefowac na postflopie, bo on zawsze bedzie sadzil, ze jego overpair to nutsy.

Jezeli board wypada taki suchy i ty trafiasz parke, to pomysl co to znaczy. On tutaj nigdy nie folduje zadnej overpary na twoj raise i kazde AK folduje raczej, wiec twoim raisem sie izolujesz wylacznie od lepszych rak.

Na dodatek twoj raise-sizing raczej mowi, ze nie masz blefow, wiec jakbys chcial kiedys blefowac, to on z latwoscia bedzie mogl to odczytac, bo nie "balansujesz" twojego sizingu.

Skoro wiec bys sie izolowal, to call jest o wiele lepszy i fold na bet na turnie. Range, z ktorym on betuje turn bedzie bardzo mocny i dlatego fold bedzie wtedy dobry.