[NL20-NL50] nl25 set vs raise na riverze

• tezapl
      tezapl
      Brąz
      na forum od: 10.02.2007 Posty: 777
      Witam

Przeciwnik :
      20/14/2 w 800rąk 3bet 3%
      Agg Freq f:31 t:27 r:11
      Fold to cbet f: 65% (23 rąk) t:25% (4 ręce)
      Bet vs missed cbet 67% (24 ręce)
      WTSD: 26%, W$SD: 55%

Ogólnie to betowałem mało flop ponieważ z air też tak robie co prawda na takim flopie chyba powinenem normalnie 3/4.

Turn jest dla mnie najgorszą kartą w tali bo 78 i KQ trafia strita co prawda JT, 9T ma teraz 2 pary QT oraz 8Ts ma dodatkowe equity więc bet jest spoko teraz jak tak myśle to znowu za mało.

Na river przed betem powiedziałem sobie gram b/f ale oczywiście musiałem sprawdzić. Nie wydaje mi się żeby taki przeciwnik przebijał coś gorszego niż strit, sety i 2 pary pewnie tylko sprawdza. Co prawda z setem pewnie by się odezwał na flopie.

Jak tak patrze na tą ręke na spokojnie to oczywiście wyższy sizing i upewnijcie mnie tylko czy na pewno b/f river.

Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

BB ($6.11)
      Hero (UTG) ($29.64)
      MP ($26.40)
      Button ($46.80)
      SB ($39.33)

Preflop: Hero is UTG with 9:club: , 9:spade:
      Hero bets $0.87, 1 fold, Button calls $0.87, 2 folds

Flop: ($2.11) 6:heart: , 9:diamond: , J:club: (2 players)
      Hero bets $1.25, Button calls $1.25

Turn: ($4.61) 10:spade: (2 players)
      Hero bets $3.25, Button calls $3.25

River: ($11.11) 4:spade: (2 players)
      Hero bets $7, Button raises $17, Hero calls $10

Total pot: $45.11
  • 2 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      F więcej nie musisz aż 3/4 pota bo na F leżą tylko raczej słabe SD.

T On tutaj odzywa się z setem tak samo np z JT/JT teraz by przebijał board jest na tyle niebezpieczny że on tego nie sprawdzi.

Większy bet.

R b/f on tam nie zamieni swoich 2par w blef o ile ich nie raisuje po drodze a bet dlatego że chcesz value od słabszych rąk gdzie ludzie na tym limicie znajdą dużo powodów żeby to sprawdzic np z QJ
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Napisane przez czak2
      F więcej nie musisz aż 3/4 pota bo na F leżą tylko raczej słabe SD.

T On tutaj odzywa się z setem tak samo np z JT/JT teraz by przebijał board jest na tyle niebezpieczny że on tego nie sprawdzi.

Większy bet.

R b/f on tam nie zamieni swoich 2par w blef o ile ich nie raisuje po drodze a bet dlatego że chcesz value od słabszych rąk gdzie ludzie na tym limicie znajdą dużo powodów żeby to sprawdzic np z QJ
      Sry, ze tak dlugo trwala analiza, lecz bylem na wakacjach i dopiero teraz nadrabiam rozdania!

---

Pod post czaka moge sie podpisac. Dla mnie tez napewno zawsze b/f. AJ sprawdzi cie zawsze, ale nic raptem tutaj nie raisuje jako blef, bo board i tak jest mega suchy.