[NL20-NL50] AQ nl25

• czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Full Tilt - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: $25.00
      MP: $43.40 13rak nic nie zagrał unk
      CO: $41.43
      BTN: $5.41
      Hero (SB): $26.66
      BB: $29.11

Hero posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has Q:heart: A:diamond:

fold, MP raises to $0.85, fold, fold, Hero calls $0.75, fold

Flop: ($1.95, 2 players) J:diamond: Q:spade: 2:spade:
      Hero checks, MP bets $1.75, Hero calls $1.75

Turn: ($5.45, 2 players) T:heart:
      Hero checks, MP bets $5.00, fold

Po tym jak uderzył F tak mocno i teraz uderza znowu za tak dużo to chyba moje TPTK nie jest tu nic warte i najwyżej mam splita?? Obstawiałbym go na set/OP/AQ
  • 2 odpowiedzi
    • szok38
      szok38
      Brąz
      na forum od: 19.04.2008 Posty: 11 915
      To nie jest wojna blindów z info na oponenta. Dlaczego prf sprawdzasz a nie 3betujesz unka ??Easy 3bet
      Pozniej jest cała zaleta gry bez wiedzy o nim,bez inicjatywy i pozy.Flop trafiony, call na flopie, c/c na Turn , c/f na river.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Sry, ze tak dlugo trwala analiza, lecz bylem na wakacjach i dopiero teraz nadrabiam rozdania!

---

3bet na unknown bylby tutaj overplay. Ulatwianie sobie reki jest jedna dobra rzecza, ale ile mamy innych powodow, ktore sa dobre? Ja tutaj czesto calluje lub nawet folduje, jezeli BB jest agresywny.

Tym bardziej na unknown ciezko nam bedzie grac AQ w tym spocie, bo zawsze bedziemy musieli grac to bardzo pasywnie, a nie wiemy, jak on na pozycji gra. Brak pozycji tutaj jest najwieksza wada tego spotu.

As played na turnie jeszcze c/c, bo KQ moze tam betowac tak samo jak AQ oraz jakies dziwne drawy lub np. AJ z racji protektowania reki. c/c + c/f na riverze tez mi sie wydaja najlepsza opcja.