Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Kk Nl25 Fr Bss

• qqryq
      qqryq
      Brąz
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 449
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)
      BU:
      $20.56
      MP2:
      $34.48
      MP3:
      $24.15
      Hero:
      $33.03
      MP1:
      $6.39
      CO:
      $9.05
      BB:
      $24.65

0.10/0.25 No-Limit Hold'em (7 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with K:heart: , K:spade:
      2 folds, MP3 raises to $1.00, 2 folds, Hero raises to $3.00, BB folds, MP3 calls $2.00.

Flop: ($6.25) A:heart: , K:diamond: , Q:spade: (2 players)
      Hero bets $4, MP3 calls $4.00.

Turn: ($14.25) A:club: (2 players)
      Hero checks, MP3 checks.

River: ($14.25) J:diamond: (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $17.15 (All-In), Hero ?

Final Pot: $48.55

Ez fold?
  • 10 odpowiedzi
    • Bilson
      Bilson
      Platyna
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 373
      Nie rozumiem czemu zes tak wymiękł na turnie.

Bet mocny obowiązkowy.
    • wlodi18
      wlodi18
      Brąz
      na forum od: 28.05.2007 Posty: 316
      jakbys betnał na turnie to bys wiedział czy fold czy push po jego reakcji, a tak teraz nie wiesz, ja bym jednak sprawdził,
    • qqryq
      qqryq
      Brąz
      @Bilson
      Może dlatego, że biję tu tylko QQ i JJ, a przegrywam z AA, AK, AQ i na river z AJ.
    • Bilson
      Bilson
      Platyna
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 373
      poprzedni wpis skasowalem, bo pomylil mi sie hero z MP3 ;) i myslalem on bet 4$ a ty tylko call

Na turnie musisz uderzyc zeby zobaczyc na czym stoisz
    • qqryq
      qqryq
      Brąz
      Original od wlodi18
      jakbys betnał na turnie to bys wiedział czy fold czy push po jego reakcji, a tak teraz nie wiesz, ja bym jednak sprawdził,
      Turn: ($14.25) A:club (2 players)
      Hero bet $10. MP3 calls $10

MP3 call, bo kto będzie raisować na turnie jeśli trzyma monstera AAAKK albo AAAQQ? Chyba nikt. Dalej nic nie wiem.

River: J:diamond
      Hero check, MP3 bet $7 (All in) Hero? <-- tutaj niby byś foldował tak? Good work. :)
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      Original od qqryq
      Original od wlodi18
      Turn: ($14.25) A:club (2 players)
      Hero bet $10. MP3 calls $10

MP3 call, bo kto będzie raisować na turnie jeśli trzyma monstera AAAKK albo AAAQQ? Chyba nikt. Dalej nic nie wiem.

River: J:diamond
      Hero check, MP3 bet $7 (All in) Hero? <-- tutaj niby byś foldował tak? Good work. :)
      nie mozesz foldowac jak musisz tylko sprawdzic 7$ do puli 43 :D to jest easy call
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Re-raise PF to chyba na początek. Flop trochę niebezpieczny, bo on mógł Cię raisować z AK AQ QQ AA tudzież innym pocketem. Wiec ten bet chyba troszku mały za mały, bo jest groźba wyższego FH niż ty możesz dostać, a nie sądzę, że przy takim boardzie gość spasowałby po pokazaniu takiej agresji PF, więc spokojnie można walić porządnie i na turnie już bez żadnego problemu push, bo pot jest wystarczający, a nie ma takiej karty na river po której mógłbyś zrzucić tego FH. Niestety to jest taki hand, po którym traci się stacka :) Mizłem bardzo podobnego handa, tylko na tam była akcja na flopie i zrzuciłem KK na flopie AAK - niezłą zrypę dostałem od prosów za to :)

Pozdro
    • qqryq
      qqryq
      Brąz
      Original od Fizoloff
      Re-raise PF to chyba na początek.
      Hm? Przecież to ja re-raisowałem.

Zgodzę się jedynie z większym betem na flopie, chociaż nie możemy zakładać, że na turnie/riverze dojdzie 2gi A. Sprawdziłem jego push i pokazał oczywiście AK.

Jak dla mnie turn to jest już check/fold, bo jak wyżej pisałem biję tu tylko QQ i ewentualnie JJ/TT. :)

Pozdrawiam.
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      Sorry, coś mi się pokopało z tym PF :)
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      Ogólnie rzecz biorąc hand miazga :) ale na river to bym się ostro zastanawiał nad foldem :)