[NL20-NL50] nl25 33 call 3bet IP

• tezapl
      tezapl
      Brąz
      na forum od: 10.02.2007 Posty: 777
      Witam.
      Przeciwnik który 3betuje 25/19/3 3bet 7% w 1300 rąk cbet 71%
      WTSD 27%, W$SD 51%
      Cold caller : 29/19/2 w 250 rąk

Ogólnie z pozycją myśle że callowanie pp przeciwko 3 zawodnikom jest w miare ok.
      Tylko zastanawia mnie bo showdawn value to ja za dużego nie mam. Gdy agresor czeka na takim flopie myśle że często z intencją do c/f fisz pewnie też by coś zagrał.
      Nie wiem czy dobrze ale postanowiłem zabetować.

Zdziwilem sie ale agresor sprawdził range jaki mu daje to mniej więcej AT, JJ, AQ, 99 może też A z gutshotem i backdoorem. Ogólnie zdziwił mnie troche ten call może też spazzuje z jakimś gołym gutshotem.

Na turnie i riverze poczekał tutaj wydaje mi się że źle zrobiłem ale postanowiłem przyblefować tak jakbym value betował np jakiś Kx, Tx.

Ogólnie zagrałem inaczej niż zwykle zazwyczaj gram fit or fold w takich spotach. Jednak zastanawia mnie wasza opinia czy można mimo nietrafionego seta jednak coś wyciągnąć z tego rozdania.

Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (MP) ($56.29)
      Button ($32.40)
      SB ($25.85)
      BB ($25.95)
      UTG ($26.27)

Preflop: Hero is MP with 3:diamond: , 3:heart:
      1 fold, Hero bets $0.87, 1 fold, SB raises $3.12, BB calls $2.99, Hero calls $2.37

Flop: ($9.72) 10:spade: , Q:spade: , K:club: (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $5.50, SB calls $5.50, 1 fold

Turn: ($20.72) 2:diamond: (2 players)
      SB checks, Hero checks

River: ($20.72) 10:heart: (2 players)
      SB checks, Hero bets $8, SB calls $8

Total pot: $36.72
  • 3 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Ja często fole fold niz call pf z takimi małymi PP często możemy być z over setowani dużo bardziej wole call z 88+ to ma jeszcze jakieś equity an OP.

Na takim F dla mnie to jest insta ch/f mode jaki im dajesz range że uważasz że oni tu foldują ?? A już na pewno nie foldują tylko na 1 bet.

Na R raczej betem już nic nie repujesz na jego miejscu sprawdzam z masą rąk tym bardziej za taką małą cene choć by za info.
    • szok38
      szok38
      Brąz
      na forum od: 19.04.2008 Posty: 11 915
      Na takim paskudnym flopie obaj mają powietrze???Ile razy na ile? Że Twój blef będzie dochodowy.C/f do końca.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Sry, ze tak dlugo trwala analiza, lecz bylem na wakacjach i dopiero teraz nadrabiam rozdania!

---

Preflop to znow rzecz o ktorej mozna dyskutowac dlugo i wietrznie. Jak sobie dajesz duze IO, to call bedzie ok, playability twojego handa nawet nie jest az taki wazny, bo jak blefujesz, to mozesz miec any2 tak naprawde.

Jednakze na takim flopie po prostu easy c/f reke. Jak ktos tutaj gra c/f z Ax i ja wygram SD, to sie ciesze, bo to bedzie dodatkowy pieniadz dla naszego EV, ale ogolnie nie spodziewam sie, ze ktos sie tutaj lightowo poddaje. Fish tez napewno c/c wszystko, co trafia ten board, a reg moze trapowac tutaj z nutsem lub pair/+draw.

A jezeli juz sie bierzesz ze blefowanie, to musisz opowiedziec jakas historie, a twoja linia zadnej nie opowiada, bo jedynie Tx tak moglbys grac, aczkolwiek Tx czesciej niz nie gra check na flopie, bo nie ma vbeta przeciez. A jak masz AT, to i tak dominujesz kazdy Ax, jak A wpada. Dla mnie c/f flop!