[NL20-NL50] KJs nl20

• sporthq
      sporthq
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 142
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($17.24)
      BB ($40.26)
      Hero ($20.04)
      BTN ($22.02)

Dealt to Hero K:diamond: J:diamond:

Hero raises to $0.70, fold, fold, BB calls $0.50

FLOP ($1.50) J:spade: 2:heart: A:diamond:

BB checks, Hero bets $1.10, BB calls $1.10

TURN ($3.70) J:spade: 2:heart: A:diamond: K:club:

BB checks, Hero bets $2.80, BB calls $2.80

RIVER ($9.30) J:spade: 2:heart: A:diamond: K:club: 7:heart:

BB checks, Hero bets $6, BB calls $6

rywal: 18/11/1.0/47

flop: cbetuje tu 100% tego co podbijam na pf.
      turn: dostaje 2 parą gram bet for value i for protection
      river: czy mam tu value beta ?
  • 2 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Do R standard bet-sizing też ok.

Na R dla mnie jego ręka jest facu up na Tp dlatego ja gram tam zawsze bet właśnie za jakieś 6-6,5 oczywiście dla mnie to jest bet/f bo nie widzę żeby on teraz nagle blefował cię tu ale nie betująć tracisz po prostu value od jego słabszych rąk.

Cała reka dla mnie jest nice.

NH :s_thumbsup:
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Sry, ze tak dlugo trwala analiza, lecz bylem na wakacjach i dopiero teraz nadrabiam rozdania!

---

Flop bym nie cbetowal w 100% Zauwaz, ze jak cos robisz w 100%, to masz 70% air i jestes latwy do wyblefowania tutaj. KJ to super reka, do grania check, podobnie jak AT np. Tak naprawde jestes tutaj WA/WB i jezeli on c/c, to nie wychodzisz z zalozenia, ze on to robi z 44 np. tylko raczej bedzie mial Ax.

A jak grasz check i to balansujesz z monsterami czasami, to tez mozesz swobodnie grac check z air tutaj nie raz i wyblefowac go na turnie.

Anyway, as played, to _MUSISZ_ vbetowac turn i river koniecznie. On tutaj najwyrazniej ma Ax i tego nie pasuje, wiec owszem, masz tam value-bet. Value-betowanie nie idzie od tego, ze cie zawsze sprawdza gorsza reka, tylko thin value-bety tylko wtedy robisz, kiedy nie raz przeciwnik tez cie sprawdzi z lepsza reka, poniewaz ty betujesz na caly jego c/c-range a nie tylko na np. AJ (bo to by nie byl vbet owszem).