[NL20-NL50] 99 Nl30

• illithid
      illithid
      Brąz
      na forum od: 11.03.2009 Posty: 775
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.30(BB) Replayer
      Hero ($40.46)
      BB ($19.97)
      CO ($115)
      BTN ($10.32)

Dealt to Hero 9:heart: 9:club:

CO calls $0.30, fold, Hero raises to $1.50, fold, CO calls $1.20

FLOP ($3.30) 2:club: 6:diamond: 8:club:

Hero bets $2.55, CO calls $2.55

TURN ($8.40) 2:club: 6:diamond: 8:club: 7:heart:

Hero bets $6.30, CO calls $6.30

RIVER ($21) 2:club: 6:diamond: 8:club: 7:heart: 9:spade:

Hero bets $7, CO raises to $105 (AI), Hero folds

70/6, 1.7 AF, 57 hands

Na river ze względu na specyfikę przeciwnika zdecydowałem się na mały bet for value od dwóch par/innych dziwnych rąk. Na raise oczywiście pasuję.
  • 3 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Myślę że na pf 5x to chyba za dużo 99 to nie jest monster jak QQ+ często spadną over cards i się to ciężko gra bez seta. Więc myślę że 3,5-4x spokojnie starcza.

T jest o tyle trudny że on ma w range mase FD/2pair/GS+x/samo gs nawet itp itp.

Więc tobie połowa tali na R psuje akcje jak nie więcej niż połowa dlatego ja bym często porzucił protektowanie ręki na rzecz kontroli puli i zagrał ch/c.

i na blank R też ch/c dajesz kmu vbetowac gorsze układy i busted drawy.
    • lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      Napisane przez czak2
      Myślę że na pf 5x to chyba za dużo 99 to nie jest monster jak QQ+ często spadną over cards i się to ciężko gra bez seta. Więc myślę że 3,5-4x spokojnie starcza.

Więc tobie połowa tali na R psuje akcje jak nie więcej niż połowa dlatego ja bym często porzucił protektowanie ręki na rzecz kontroli puli i zagrał ch/c.

Turn jest betem z racji tego co sam czak napisałes.
      River zalezy od przeciwnika wysoka agresja c/c, duzy WTS normalny bet.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Napisane przez lekarz20
      Napisane przez czak2

Turn jest betem z racji tego co sam czak napisałes.
      River zalezy od przeciwnika wysoka agresja c/c, duzy WTS normalny bet.
      Sry, ze tak dlugo trwala analiza, lecz bylem na wakacjach i dopiero teraz nadrabiam rozdania!

---
      #2 Ogolnie. Turn napewno jest must-bet na takiego fisha, a na riverze c/c chetnie, jezeli on jest aggro. On raczej nie ma Tx, moze miec pare 5x, ale ma za to mase rak, ktore sa air lub busted drawami.