[NL20-NL50] Kk Nl30

• illithid
      illithid
      Brąz
      na forum od: 11.03.2009 Posty: 775
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.30(BB) Replayer
      Hero ($48.36)
      BB ($42.12)
      CO ($48.82)
      BTN ($30)

Dealt to Hero K:diamond: K:heart:

fold, BTN raises to $1.20, Hero raises to $3.60, fold, BTN calls $2.40

FLOP ($7.50) 3:heart: 4:spade: J:club:

Hero bets $5.40, BTN calls $5.40

TURN ($18.30) 3:heart: 4:spade: J:club: A:diamond:

Hero checks, BTN bets $9, Hero folds

Rywal unk. Preflop missclick - trochę więcej trzeba było walić. A na turnie to innej opcji nie widzę przy takich stackach - czasem zostanę wyblefowany, ale bet/call jest overplayed, bet/fold z powodu STPR również. Rozważałem gaybet 1/3 pota/fold - dostaję value od waletów/QQ, ale i tak nie mam informacji, czy on ma Ax czy nie (nie będzie raczej raisował z nim na turnie).
  • 5 odpowiedzi
    • lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      Na turnie bankowo check bo lepszej reki nie wyrzucisz i mozesz nie dostac juz value od Jx, pp tylko c/f czy c/c odpowiedz sobie na pytania:
      -Czy vbetuje tutaj Jx,pp?
      -Jak wyglada jego floating range i czy wogole ją ma?
      -Co ty reprezentujesz gdy grasz check?
    • illithid
      illithid
      Brąz
      Jeżeli gość w miarę ogarnia, to czeka z Jx/QQ; niskie pockety może zamienić w blef czasem licząc na to, że ja zrzucam QQ-KK, 66-TT. Ale zapewne niezbyt często, gdyż to jest 3-bet pot i ja checkając turna często mam tego asa. Do tego nie mogę zakładać, że unk mnie tu będzie floatował.
    • lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      Ja mysle ze on nigdy tutaj nie betuje Jx i pp szczegolnie jesli mysli tak jak ty, że jezeli tu czekasz to masz tego asa, a z mojego punktu widzenia jesli ty masz Ax tutaj to zawsze powinienes betowac kiedy na turnie wpada ten A bo balansujesz to sobie z air ktory betujesz na scary card, i on moze cie luźno callować. (check z Ax ma sens jesli grasz z agro i wiesz ze cie czesto luźno floatuje)

W momencie kiedy ty grasz check twoja reka wyglada na to co masz czyli Jx,KK-QQ, TT/air, jesli on tutaj betuje to ma Ax albo pure floaty i w zaleznosci o tego jak widzisz jego calling range na pf (czy calluje SC, brodwaye etc.) tzn w teorii powinien miec duży zakres z ktorym floatuje bo inaczej nie jest w stanie grac EV+ callujac te rece pf i grajac fit or fold post flop to grasz c/c turn jesli natomiast widzisz go jako gracza, ktory na pf calluje tylko AJ+,99+ to jak sam widzisz jego zakres na turnie to w zasadzie AJ, czasami AK,AQ jesli nie zrzuca się do cbeta na flopie wiec mozesz grac c/f.

Jesli nie wiesz skad wziac te informacje to zreknij na HUDa i statystyki fold to 3bet i fold to cbet flop beda bardzo pomocne.
    • illithid
      illithid
      Brąz
      Na tych stawkach nie balansuję na unka i wolę zagrać check z Ax - dostanę częściej value na river od pocketa/Jx wtedy gdy on poczeka behind turna. Z ogarniającym regiem owszem, betuję z asem.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Sry, ze tak dlugo trwala analiza, lecz bylem na wakacjach i dopiero teraz nadrabiam rozdania!

---

Jezeli tak grasz Ax na tych stawkach, to tak samo bym gral cala inna czesc twojego zakresu. Ja tutaj u niego nie widze czesto AK, bo blokujemy to mocno, AJ i JJ to jedyne rece oprocz floatow. Ja tutaj c/c raz i c/f river, bo wtedy wiem, ze river raczej juz nie blefuje na NL25.