[NL20-NL50] Rush NL50 AK

• Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      na forum od: 20.11.2007 Posty: 988
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($16.95)
      BB ($68.50)
      UTG ($60.90)
      UTG+1 ($54.50)
      UTG+2 ($39.50)
      MP1 ($156)
      MP2 ($67.30)
      Hero ($102)
      BTN ($50)

Dealt to Hero A:club: K:diamond:

fold, fold, UTG+2 calls $0.50, MP1 calls $0.50, fold, Hero raises to $2.75, fold, fold, fold, UTG+2 calls $2.25, MP1 calls $2.25

FLOP ($9) 5:spade: K:club: 3:club:

UTG+2 checks, MP1 bets $8.75, Hero calls $8.75, UTG+2 folds

TURN ($26.50) 5:spade: K:club: 3:club: Q:spade:

MP1 bets $11, Hero calls $11

RIVER ($48.50) 5:spade: K:club: 3:club: Q:spade: T:heart:

MP1 bets $5.75, Hero calls $5.75
      Staty MP1

Uploaded with ImageShack.us

UTG+2 23/12/ AF1.0/ 75hands

Hero nie miał pomysłu ;(
      Rasie/fold to takie zamienianie reki w blef która ma showdown value+backdoor FD ale jest zbyt słabe na stackoff.
      Nie wiem jak się zachować na poszczególnych stritach.??

Pytanie nr2.
      Co gdy villain betuje na T w okolice pota?
      Betuje drawa/TP/air??
  • 8 odpowiedzi
    • babel92
      babel92
      Brąz
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 16 172
      Siemka :)

Jak dla mnie koleś rysuje się na aggro donka, bynajmniej tak by ze statów puki co wynikało. Skoro grasz w 3bet spocie to ja gram raise/broke flop i liczę, że jakiś draw się ze mną zestackuje ;)

Pozdro
    • Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      Mam 200bb i nigdy tu nie wrzucę z TPTK staka w tego typu spocie;p
      I pula jest normalna, izolowałem 2 limperow :]

Pytanie jak to optymalnie zagrać callem daje jeszcze oddsy pierwszemu graczowi. Co mi sie nie podoba.
      A fold teraz wydaje mi sie zbyt weak.
      Raise/fold z TPTK to zamienianie reki w bleff i pula jest była by zbyt nabudowana i trudno by mi było sie z nią rozstac z reka z która chce dojść do showdownu.
    • babel92
      babel92
      Brąz
      OMG, wybacz "lekkie" niedopatrzenie :facepalm:

Hmm... gram tak samo, nawet jeśli bet na turnie będzie za 3/4. Wolę grać call/call/call, niż raise/fold flop ;)

Pozdro :)
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Siemano

Generanie psuje Wam tutaj sytuacje fakt, ze jestescie 200bb deep. Bez tego, to jest super-standardowy stackoff na drawowatym floipe z tptk w 3bet potcie.

Tutaj gram tak samo- call flop for pot control + kontrole sytuacji na turnie. Na turnie on moze tak grac z A:cx, czasami Q:cx, naturalnie AA, KQ oraz QQ sa w jego range (na KK masz CRE + K na boardzie zmniejsza bardzo prawdopodobienstwo) i przy tych oddsach (~3.4:1) mozesz pozwolic sobie na call i re-evlauate rirver, gdzie bedziecie mieli $75 przy $50 w puli-> calkiem niezle stpr i na river gram rowniez just call, poniewaz ani value ani bluffraise nie ma tutaj sensu.

Pozdraiwam
    • Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      Napisane przez muckinfella

Generanie psuje Wam tutaj sytuacje fakt, ze jestescie 200bb deep. Bez tego, to jest super-standardowy stackoff na drawowatym floipe z tptk w 3bet potcie.

Pozdraiwam
      Pula jest normalna izolowałem limperów. Juz pisalem wczesniej :P
      Co w takiej sytuacji na deepie grac??

Co gdy mamy 100bb??

Co wy tak wszyscy z tym 3bet potcie??
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Faktycznie, sorry za male niedopatrzenie :)
      W nie-3betowanej puli gram dokaldnie tak samo-> majac 200bb deep nie chcesz budowac jakis sporej rozmiarow puli majac tptk + masz pozycje, co mozesz wykorzystac (na river grajac check back i widzac jego ręke) i dodatkowo dochodzi fakt, ze jednak bardzo czesto bedziesz najlepszy.

Na river callowalbym do okolo $20 sizingu, poniewaz wydaje mi sie, ze on jest tutaj okazjonalnie wstanie zagrac 3barrel z drawem i/lub gorsza made hand.

Pozdrawiam
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      a co na czekraise na turnie ?
      od razu mam takie pytanie czy (z czym i kiedy ) oplaca sie grac lead flop i czekraise turn
    • babel92
      babel92
      Brąz
      Napisane przez muckinfella
      Na river callowalbym do okolo $20 sizingu, poniewaz wydaje mi sie, ze on jest tutaj okazjonalnie wstanie zagrac 3barrel z drawem i/lub gorsza made hand.

Pozdrawiam
      Nie śmierdzi Ci trochę ten sizing? Bety poniżej połowy pota... Ja bym zwyczajnie callował każdy bet :)

Napisane przez mgrudzie
      a co na czekraise na turnie ?
      Jak zagra check to gramy bet for value od drawów i zrzucamy się na raise IMO ;)

Napisane przez mgrudzie
      od razu mam takie pytanie czy (z czym i kiedy ) oplaca sie grac lead flop i czekraise turn
      Jak na moje to z setem na wet boardzie A/K-high ;)