[NL20-NL50] nl50 A7s

• BloodyB
      BloodyB
      Brąz
      na forum od: 11.05.2008 Posty: 1 113
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      Hero ($50)
      BB ($51.25)
      UTG ($83.87)
      UTG+1 ($133)
      CO ($57.79)
      BTN ($50)

Dealt to Hero 7:diamond: A:diamond:

fold, fold, fold, fold, Hero raises to $1.50, BB calls $1

FLOP ($3) 6:diamond: 9:diamond: Q:heart:

Hero bets $2, BB raises to $5.50, Hero raises to $18, BB calls $12.50

TURN ($39) 6:diamond: 9:diamond: Q:heart: Q:spade:

Hero checks, BB checks

RIVER ($39) 6:diamond: 9:diamond: Q:heart: Q:spade: 4:club:

Hero checks, BB bets $31.75 (AI), Hero folds

BB wins $37.05

V: 21/16/2.4 3bet4.5 raise cbet12 2.9kh

to jest woja blindow dlatego odpowiadam 3betem na jego raise, tylko niestety dostaje call, mozliwe ze powinienem zrobic wiekszy raise, ale nie spodziewalem sie ze bedzie mnie tam kiedy kolwiek callowal

turn: Q to taka sredenia karta, myslalem nad pushem, jadnak wydaje mi sie ze folduja teraz tylko gorsze rece zadna Qx sie nie zrzuci, jedynie gorsze fd dlatego zagralem ch
      river: tutaj wydaje mi sie ze zsotalem wyblefowany przez gorszy fd... rowniez myslalem nad pushem jednak stwierdzilem, ze prawdopodobnie dostane show down jesli ma jakis fd
  • 6 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      F ja tam nie widzę sensu w graniu 3bet jak dostaniesz 4bet to nie masz jak odpowiedzieć chyba że chcesz wrzucać z gołym FD. Ja gram call i jak trafie gra sie samo jak nie ch/f.

As played gram to tak jak zagrałeś wątpie zeby on tam teraz creazy blefował busted FD kiedy ty tak często grasz fulle Qx.
    • szok38
      szok38
      Brąz
      na forum od: 19.04.2008 Posty: 11 915
      Wona blindów nie ma tu raczej za wiele do rzeczy... dlaczego??Podstawowe Info na gościa 12%.Czyli nie robi tego z powietrzem.Nasze Przebicie zamienia rękę w blef .... .Nie mamy readów nie przebijamy.I to jest ciekawe. Masz masę rozdań na oponenta a nie wiesz co oznacza jego przebicie na flopie.
      No po prostu nie wiesz. Wiedza o oponencie przeszła obok a zapytanie tutaj dotyczy technicznego rozegrania ręki.
      :s_mad:
    • BloodyB
      BloodyB
      Brąz
      na forum od: 11.05.2008 Posty: 1 113
      Napisane przez szok38
      I to jest ciekawe. Masz masę rozdań na oponenta a nie wiesz co oznacza jego przebicie na flopie.
      No po prostu nie wiesz. Wiedza o oponencie przeszła obok a zapytanie tutaj dotyczy technicznego rozegrania ręki.
      :s_mad:
      :facepalm:

Straszna hipokryzja... 1. skąd wiesz, że to nie jest z datamainingu ? 2. założę się, że też masz w HM pełno przeciwników na których masz dużo rozdań i zero readów ...
    • szok38
      szok38
      Brąz
      na forum od: 19.04.2008 Posty: 11 915
      Nie kupuję baz Danych :s_mad: . A Twoja zabawna Hiporyzja jest w Porzo
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Stare te rozdanie i jeszcze nikt nie ocenił... ;(
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Napisane przez czak2
      Stare te rozdanie i jeszcze nikt nie ocenił... ;(
      Bo ten nikt byl na wakajach i zobacz, ile wy tutaj bajzlu narobiliscie :D

Just for the fact, jak reka sie grala, to ja snapuje river. Moze brzmiac super uber crazy, ale... on na flopie raisuje takze air oraz semi-blefy, moim zdaniem nigdy lightowo tutaj nie raisuje KQ for value, ani AQ.

Jezeli on teraz ma air/draw lub fulla, to jego caly range moze tak grac, racja, ale na riverze jedynie sety nas bija. Jego turnplay tez raczej potwierdza, ze on nie ma Qx, a jezeli ma mniej Qx, to jest jeszcze bardziej spolaryzwoany na flopie = ma mniej FH, wiecej air.

Board: 6d 9d Qh Qs 4c
      Dead:

equity win tie pots won pots tied
      Hand 0: 83.333% 83.33% 00.00% 30 0.00 { Ad7d }
      Hand 1: 16.667% 16.67% 00.00% 6 0.00 { 99, 66, JTs, Jd8d, Td8d, 87s, JTo, 87o }

SznäpKoL!